Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 32

Θέμα: εντυπωσεις απο ταξιδι...

  1. #1
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Μηνύματα
    526
    Thanked
    530
    Rides
    1

    Προεπιλογή εντυπωσεις απο ταξιδι...

    καλησπερα ..ειπα να μοιραστω μαζι σας καποιες εντυπωσεις... ημουν λοιπον εθνικη πηγαινα γυρω στα 160 και μου εκανε εντυπωση ποσο καλα πηγαινε ενα lexus rx450 που ειχε κολλησει απο πισω μου και το πηγαινε πολυ γρηγορα ..επιταχυνα εφτασα τα 180 ... ..παρολα αυτα επεμενε ...πρεπει να ειχε καμια γκομενα μαζι του γιατι τον ειχε πιασει τρελα.μανια να με περασει και πηγαινε του σκοτωμου .. επισης ειχα μια μικρη κοντρα με ενα BMW Χ6 ο οποιος παλι πηγαινε σφαιρα ... παροτι και τα 2 τζιπωειδη μου εκανε εντυπωση ποσο καλα στεκονταν στον δρομο ... !!! αν ειχατε παρομοιες εμπειριεσ να μοιραστειτε ..

  2. #2
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εκκλησια κλεβεις......υβριδικο και ετσι!

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  3. #3
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγώ πήγαινα στην εγνατία με 250χλμ/ώρα και με πέρασε ένα BMW σειρά 8 σαν σταματημένο...


    (υπολογίζω να πήγαινε με 350+ χλμ/ώρα)

    Το μόνο που πρόλαβα να δω ήταν ότι δεν είχε το κλασικό στρογγυλό έμβλημα με τον έλικα αλλά ένα άλλο.... νομίζω //Μ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 03-02-13 στις 02:28

  4. The Following 4 Users Say Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    Kostas_1 (04-02-13), nikos1400 (03-02-13), panose30 (03-02-13), Ptboul (04-02-13)

  5. #4
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αυτο λες εσυ? εδω εγω την αλλη φορα ημουν στα διοδια των τεμπων και πισω μου ηταν ενα τετοιο Μ8 και ξερεις τωρα μεχρι να βρω ψιλα, μεχρι μεχρι,ειχε και πολυ κινηση.... αυτος ειχε σκυλιασει γιατι του εκοψα χρονο.
    Οταν τεσπα εφυγε με ταχυτητα δινης απο εκει προς Αθηνα,αυτη η καθυστερηση του στοιχισε κανα δεκαλεπτο και εκανε την διαδρομη απο Θεσσαλονικη - Αθηνα σε 2 ωρες και 8 λεπτα...


    υγ.https://www.bmwfans.gr/forum/showpos...&postcount=313

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Nino For This Useful Post:

    120ie87 (03-02-13), doctore (03-02-13), Ptboul (04-02-13)

  7. #5
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos-M3 CS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα ..ειπα να μοιραστω μαζι σας καποιες εντυπωσεις... ημουν λοιπον εθνικη πηγαινα γυρω στα 160 και μου εκανε εντυπωση ποσο καλα πηγαινε ενα lexus rx450 που ειχε κολλησει απο πισω μου και το πηγαινε πολυ γρηγορα ..επιταχυνα εφτασα τα 180 ... ..παρολα αυτα επεμενε ...πρεπει να ειχε καμια γκομενα μαζι του γιατι τον ειχε πιασει τρελα.μανια να με περασει και πηγαινε του σκοτωμου .. επισης ειχα μια μικρη κοντρα με ενα BMW Χ6 ο οποιος παλι πηγαινε σφαιρα ... παροτι και τα 2 τζιπωειδη μου εκανε εντυπωση ποσο καλα στεκονταν στον δρομο ... !!! αν ειχατε παρομοιες εμπειριεσ να μοιραστειτε ..
    Αν θελεις δες εδω:https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=16560

    παρομοια κατασταση.....

    αλλα οταν λες:
    .....πρεπει να ειχε καμια γκομενα μαζι του γιατι τον ειχε πιασει τρελα.μανια να με περασει και πηγαινε του σκοτωμου....
    Α>ηθελε να κανει τον "Σουμαχερ" στην λεγαμενη???
    Β>σκοτωνοταν σε καυγα και βιαζοταν να την ξεφορτωθει????
    Γ>ηθελε να δειξει οτι τα Μ3ακια τα 'χει για πρωϊνο?????


  8. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (03-02-13)

  9. #6
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πριν 3-4 χρονια με το 328 Ε36 μου στην Εγνατια,κυνηγαγα ενα Χ5 4.8is....Τερματισα στα 250 κι αυτο συνεχιζε αγογγυστα!!!Τι να λεμε τωρα!Αμα εχει δυναμη τ'αμαξι,δεν κολλαει στην αεροδυναμικη...
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  10. #7
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο λες εσυ? εδω εγω την αλλη φορα ημουν στα διοδια των τεμπων και πισω μου ηταν ενα τετοιο Μ8 και ξερεις τωρα μεχρι να βρω ψιλα, μεχρι μεχρι,ειχε και πολυ κινηση.... αυτος ειχε σκυλιασει γιατι του εκοψα χρονο.
    Οταν τεσπα εφυγε με ταχυτητα δινης απο εκει προς Αθηνα,αυτη η καθυστερηση του στοιχισε κανα δεκαλεπτο και εκανε την διαδρομη απο Θεσσαλονικη - Αθηνα σε 2 ωρες και 8 λεπτα...


    υγ.https://www.bmwfans.gr/forum/showpos...&postcount=313
    Ρε Γιάννη που το ξέθαψες αυτό? Μου είχε ξεφύγει τότε και το διαβάζω πρώτη φορά!
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    gnx (03-02-13)

  12. #8
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το κάνεις λάθος. Όταν δεν υπάρχει καν ανταγωνισμός όπως στη παραπάνω περίπτωση που περιέγραψες, έχεις δύο επιλογές:

    α) να μην ασχοληθείς καν (συνήθως αυτό έκανα)
    β) αν έχεις όρεξη, τους αφήνεις να περάσουν και τους ακολουθείς (keeping a safe distance) μέχρι να τελικιάσουν στα 200-230. Στη συνέχεια τους κουνάς το μαντήλι...

  13. The Following 6 Users Say Thank You to Monsta For This Useful Post:

    aristent (03-02-13), Bazil Van Sinner (04-02-13), Bitz (03-02-13), Eleni (03-02-13), steliosm46 (03-02-13), Thomelef (03-02-13)

  14. #9
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    prin kati xronia eixa stragisei dyo cayenne turbo ena sto brenero stis alpeis kai ena ethniki stin asprobalta kateuthinsi salonika . anebazan kala apo ta 150 sta 240 kai pianan ta 270.bebaia kontra den ypirxe .apla tous diavaza
    live free and drive hard

  15. #10
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο λες εσυ? εδω εγω την αλλη φορα ημουν στα διοδια των τεμπων και πισω μου ηταν ενα τετοιο Μ8 και ξερεις τωρα μεχρι να βρω ψιλα, μεχρι μεχρι,ειχε και πολυ κινηση.... αυτος ειχε σκυλιασει γιατι του εκοψα χρονο.
    Οταν τεσπα εφυγε με ταχυτητα δινης απο εκει προς Αθηνα,αυτη η καθυστερηση του στοιχισε κανα δεκαλεπτο και εκανε την διαδρομη απο Θεσσαλονικη - Αθηνα σε 2 ωρες και 8 λεπτα...


    υγ.https://www.bmwfans.gr/forum/showpos...&postcount=313


    Λες να είδαμε τον ίδιο πυρηνικό πύραυλο εδάφους-αέρος με τον μασκοφόρο εκδικητή με το string?

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP