Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: m3 SHORTSHIFT

  1. #1
    Εγγραφή
    02-03-12
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    100
    Thanked
    85
    Rides
    0

    Προεπιλογή m3 SHORTSHIFT

    μηπως ξερι κανεις τιμες για SHORTSHIFT. το θελω για μ3 ε36 και αν ξερει κανεις που μπορω να το βρω

  2. #2
    Εγγραφή
    02-03-12
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    100
    Thanked
    85
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τι εγινε ρε παιδια κανεις δεν ξερει τιποτα..

  3. #3
    Εγγραφή
    07-08-12
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    460
    Thanked
    344
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ψάξε για UUC Short Shifter: https://www.turnermotorsport.com/c-6...hift-kits.aspx
    Απ' ότι έχω καταλάβει από σχόλια άλλων χρηστών πρέπει να είναι καλή εταιρεία και τα short shifter της πολύ δυνατά.

  4. The Following User Says Thank You to BabisStinson For This Useful Post:

    limnios.m3 e36 (11-11-12)

  5. #4
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    υπαρχουν 3 λυσεις αξιοπιστες:
    -uuc (πολλα τα φραγκα)
    -ac schnitzer (μονο αμα βρεις κανα μεταχειρο απο ebay γιατι καινουργιο επισης πολλα τα φραγκα)
    -γνησιο λεβιε απο ζ3 m.(60ε).

    σαν κοστος δεν το συζητω.το ζ3μ χαλαρα...επειδη θυμαμαι εχεις 5αρι σασμαν (το ιδιο φοραει και το 328 που εχω) μπαινει κουτι....το εχω βαλει εγω στο 28αρι....
    θα σου νε λιγο πιο σφικτο χωρις να κουραζει και μειωνονται αισθητα οι διαδρομες...κοστος 60ε μαζι με τα ψιλικοκο...(δακτυλιδι-ασφαλειες) κ.λ.π.

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  6. The Following User Says Thank You to leo328 For This Useful Post:

    limnios.m3 e36 (11-11-12)

  7. #5
    Εγγραφή
    02-03-12
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    100
    Thanked
    85
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    φιλε leo 328 μαλον θα προτιμήσω αυτο που λες για το z3. θα κανει δουλεια εσυ εχεις μεινει ευχαριστημενος.. ναι το 5αρι σαζμαν εχω

  8. #6
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο limnios.m3 e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε leo 328 μαλον θα προτιμήσω αυτο που λες για το z3. θα κανει δουλεια εσυ εχεις μεινει ευχαριστημενος.. ναι το 5αρι σαζμαν εχω
    ε αφου εχεις το 5αρι σε συνδιασμο με το κοντο πομολο-λαβη απο ε46 m-pack zhp λουκουμι θα ναι....μια χαρα θα ναι....στο εξωτερικο ολοι με 328 η' m3 5ταχυτο αυτο βαζουν.φτηνη και αξιοπιστη λυση και ειναι και μαμα bmw!
    υ.γ τα 328 και m3 5ταχυτα ε36 εχουν short shift απο την μανα τους απλα με του ζ3μ μειωνονται εξτρα οι διαδρομες....

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  9. #7
    Εγγραφή
    27-09-11
    Περιοχή
    Κύπρος
    Μηνύματα
    156
    Thanked
    353
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγώ έχω το Evo3 από UUC στο Ζ4 και είμαι ευχαριστημένος. Πολλά τα λεφτά αλλά ποιότητα κατασκευής κορυφαία και αρκετά αισθητή βελτίωση. Δεν ήταν από γη σε ουρανό αλλά υπήρχε βελτίωση.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP