Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 21

Θέμα: M-PACK

  1. #1
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή M-PACK

    Επειδή τον τελευταίο καιρό στριφογυρνάει στο μυαλό μου η λέξη m-pack και επειδή αν δεν μπει στην diesel μου δεν υπάρχει περίπτωση να το ξεχασω, είπα να ανοίξω αυτό το thread προκειμένου να:
    1.Μας πουν οι γνώστες τι ακριβώς περιλαμβάνει ο όρος m-pack όταν θα πάμε να το ζητήσουμε από την αντιπροσωπεία.
    2.Μάθουμε αν πρέπει υποχρεωτικά να απευθυνθούμε σε αντιπροσωπεία.
    3.Μάθουμε το κόστος.
    4. Μας βάλουν- οι έχοντες κάνει την μετατροπή- φώτο από το οχημά τους τόσο πριν όσο και μετά από αυτή.

    Και εννοείται ό,τι άλλο εσείς κρίνετε πως είναι χρήσιμο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη strof : 28-12-09 στις 08:39
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  2. #2
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν θελεις πες μας για ποιο αυτοκινητο αναφερεσαι η απλα ειναι γενικη ερωτηση?

  3. #3
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κοιταξε.... το mpack περιλαμβανει μεσα και εξω καλουδια.....\
    Μεσα...
    Τιμονι,καθισματα,αλουμινιο στο ταμπλο κια πορτες, λεβιε, footrest,μαυρο ουρανο, και προστατευτικα μαρσπιε Μ.

    Εξω....
    Ζαντες, αναρτηση Μ, εμπρος και πισω προφυλακτηρες, πλαινες ποδιες,και μαυρα γυαλιστερα καλυματα γυριο απο τα πλαισια των παραθυρων....

    Τωρα απο οσα γνωριζω η αμτιπρωσοπεια δινει το εξωτερικο πακετο και το δινει και τμηματικα....εμπρος πισω προφυλακτηρες μονο για παραδηγμα!!!!!

    Απο τιμες μετα την αγορα του αμαξιου δεν ξερω να σου πω τι παιζει.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  4. #4
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θελεις πες μας για ποιο αυτοκινητο αναφερεσαι η απλα ειναι γενικη ερωτηση?
    Εγώ έχω και ενδιαφέρομαι για e90 αλλά και οι κάτοχοι άλλων αυτοκινήτων θέλουν να ενημερωθούν καλό θα ήταν να το κάνουν από εδω για να μην ανοίγουν πολλά threads και στο τέλος χανόμαστε. Ίσως επειδή το ανέβασα στο 'σειρά 3΄θέματα καλό θα ήταν εδώ να αναφερθούμε μόνο για αυτή τη σειρά.
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  5. #5
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιταξε.... το mpack περιλαμβανει μεσα και εξω καλουδια.....\
    Μεσα...
    Τιμονι,καθισματα,αλουμινιο στο ταμπλο κια πορτες, λεβιε, footrest,μαυρο ουρανο, και προστατευτικα μαρσπιε Μ.

    Εξω....
    Ζαντες, αναρτηση Μ, εμπρος και πισω προφυλακτηρες, πλαινες ποδιες,και μαυρα γυαλιστερα καλυματα γυριο απο τα πλαισια των παραθυρων....

    Τωρα απο οσα γνωριζω η αμτιπρωσοπεια δινει το εξωτερικο πακετο και το δινει και τμηματικα....εμπρος πισω προφυλακτηρες μονο για παραδηγμα!!!!!

    Απο τιμες μετα την αγορα του αμαξιου δεν ξερω να σου πω τι παιζει.....
    Μάλιστα... Μιλάμε για ολική μεταμόρφωση λοιπόν... Εντούτοις τα πιο συνηθισμένα μπαξίματα περιλαμβάνουν ζάντες, προφυλακτήρες, πλαινές ποδιές άντε και κανέναν λεβιέ ή τιμόνι..
    Ενδεικτικές τιμές πείτε παιδιά να αρχίσουμε να μαζεύουμε χρήμα!!!
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  6. #6
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιταξε.... το mpack περιλαμβανει μεσα και εξω καλουδια.....\
    Μεσα...
    Τιμονι,καθισματα,αλουμινιο στο ταμπλο κια πορτες, λεβιε, footrest,μαυρο ουρανο, και προστατευτικα μαρσπιε Μ.

    Εξω....
    Ζαντες, αναρτηση Μ, εμπρος και πισω προφυλακτηρες, πλαινες ποδιες,και μαυρα γυαλιστερα καλυματα γυριο απο τα πλαισια των παραθυρων....

    Τωρα απο οσα γνωριζω η αμτιπρωσοπεια δινει το εξωτερικο πακετο και το δινει και τμηματικα....εμπρος πισω προφυλακτηρες μονο για παραδηγμα!!!!!

    Απο τιμες μετα την αγορα του αμαξιου δεν ξερω να σου πω τι παιζει.....
    δε μου λες φιλε Γιαννη το δικο μου εχει ολα τα παραπανω που ανεφερες, εκτος απο το αλουμινιο στο νταμπλο και πορτες, δηλ δεν ειναι γνησιο mpack???????? ειναι 4πορτο facelift και επειδη το πηρα μεταχειρισμενο δεν ξερω αν ειναι η οχι μαμα, τι λες εσυ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtz : 15-05-10 στις 19:19

  7. #7
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε μου λες φιλε Γιαννη το δικο μου εχει ολα τα παραπανω που ανεφερες, εκτος απο το αλουμινιο στο νταμπλο και πορτες, δηλ δεν ειναι γνησιο mpack???????? ειναι 4πορτο facelift και επειδη το πηρα μεταχειρισμενο δεν ξερω αν ειναι η οχι μαμα, τι λες εσυ?


    για να εισαι σιγουρος,δες στο στο βιβλιο service στις πρωτες σελιδες γραφει τα εξτρα που εχει το αμαξι απο το εργοστασιο.Αν ειναι γνησιο m-pack πρεπει να αναφερει καπου AERODYNAMIK-PAKET M

  8. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    o ΦΑΝΗΣ εχει κανει το δικο του Ε90 μ-πακ απο εξω....
    καντου μια ερωτηση να σου πει τι ακριβως χρειαστηκε......

  9. #9
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skyline_IS Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να εισαι σιγουρος,δες στο στο βιβλιο service στις πρωτες σελιδες γραφει τα εξτρα που εχει το αμαξι απο το εργοστασιο.Αν ειναι γνησιο m-pack πρεπει να αναφερει καπου AERODYNAMIK-PAKET M
    δυστυχως φιλε μου δεν το εχω το βιβλιο αλλος τροπος υπαρχει??????????????????? και συγνωμη στο φιλο που ανοιξε αυτο το θρεντ και παρεμβαινω

  10. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χανια
    Μηνύματα
    1.195
    Thanked
    524
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε μου λες φιλε Γιαννη το δικο μου εχει ολα τα παραπανω που ανεφερες, εκτος απο το αλουμινιο στο νταμπλο και πορτες, δηλ δεν ειναι γνησιο mpack???????? ειναι 4πορτο facelift και επειδη το πηρα μεταχειρισμενο δεν ξερω αν ειναι η οχι μαμα, τι λες εσυ?
    To εχεις αγορασει καινουριο?Παντως δεν ισχυει.Αν εχεις τους προφυλακτηρες και ολα τα υπολοιπα,επειδη δεν εχεις το αλουμινιο μεσα δεν σημαινει οτι δεν ειναι μ-πακ.το λεβιε ταχυτητων τον εχεις?

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP