Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 69

Θέμα: Να το δοκιμασω ?

  1. #51
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εναλλακτικά, δώσε κάτι παραπάνω και αφέσου στα χέρια κάποιου επαγγελματία.
    Ειναι αυτο που θα προτεινα και εγω, αλλα αυτη την στιγμη θελω να εχω μια προσωπικη θωπεία , δεν ξερω αν γινομαι κατανοητος

  2. #52
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι το βράδυ το θέμα θα χει φτάσει τις 10 σελίδες και ο Ntinossss δε θα χει πάρει καν την απόφαση να ξεκινήσει. Αυτή τη στιγμή ήδη το ξανασκέφεται...

    Εν τω μεταξύ, ο Στεφ δεν έχει δει ΚΑΝ το θρεντ.

    Οπότε, μέχρι να ανταλλάξουμε μερικές ακόμα απόψεις στεφ-φαν-ntinos-manstas κτλ, ν αγοράσει o Ntinosss τα σωστά υλικά (και ίσως εξοπλισμό με το .....ψήσιμο που πέφτει), θα έχουμε φτάσει στην 30-35η -τουλάχιστον- σελίδα.

    Μερικές μέρες αργότερα, o Ntinosss πάνω στη προσπάθεια να βγάλει 2-3 πιτσιλιές από τις εκατοντάδες που έχει το αυτοκίνητο, έχει ήδη αρχίσει να σιχτιρίζει κ να χάνει τον αρχικό του ενθουσιασμό. Στη 50η σελίδα ανεβάζει και φωτό πριν-μετά (- μείον 2 πιτσιλιές δλδ). Yeah baby.


    Ακολουθούν καμιά 10αριά σελίδες με σχόλια......"το κανες λάθος...", "ξανακάντο έτσι...", "βράσε λίγο νερό...", "έπρεπε να ξεκινήσεις πριν την ανατολή του ηλίου...", "δεν έπρεπε ν απλώνεις αλοιφές νηστικός...." κτλ κτλ....

    Το θέμα κλείνει κατά την Άνοιξη και γύρω στο Πάσχα στις 80+ σλδς με τον Ντίνο να έχει χώσει τους κακόμηρους εθελοντές-μελητουφορουμ (γυαλίσματος-κερώματος) να σκάβουν τους ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ λάκους στην αυλή του, για να τοποθετήσει ο Ίδιος τελικά τις επικές του σούβλες με τ αρνιά και τα κοκορέτσια.

    Στο ίδιο θέμα ανεβάζει και τις τελικές φωτό από το τσίκνισμα και εισπράττει 100+ θενκς.

    (βαλε να σου βγαζει 40 ποστς ανα σελιδα )

  3. #53
    Εγγραφή
    27-11-11
    Μηνύματα
    420
    Thanked
    469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι αυτο που θα προτεινα και εγω, αλλα αυτη την στιγμη θελω να εχω μια προσωπικη θωπεία , δεν ξερω αν γινομαι κατανοητος
    crystal!!!

  4. The Following User Says Thank You to bimmerm For This Useful Post:

    ntinos (06-02-13)

  5. #54
    Εγγραφή
    28-02-12
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    35
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Αουτογκλύμ έχει όλα αυτά που ζητάς. Ρώτα και για το γκράφιτι ριμούβερ (δικό τους είναι).
    Καλημέρα και από εμένα.Μπράβο πρώτα από όλα στο φίλο Ντίνο για το μεράκι του.Αδερφέ Μονστα το γκραφιτυ ρεμουβερ το πουλάνε και σε ιδιώτες ή μόνο σε επαγγελματίες.'Επεσε θύμα "ευτυχώς" το αμάξι της γυναίκας μου-και όχι η μπέμπα μου-και από ότι μου λέει δε μπορεί να το βγάλει με τίποτα.(Δυστυχώς τώρα είμαι εκτός Ελλάδας και δε μπορώ να τρέξω εγώ...
    θα ήθελα να με ενημερώσεις αν ξέρεις βεβαία απο που να τη στείλω να το αγοράσει μπασ και κάνει δουλειά

  6. #55
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Nτινο εχω μια ιδεα....
    θα παρουμε σπατουλα που βγαζει τις μπογες απο κεραμικη εστια, αυτη λογικα δεν κανει Γρατζουνιες....
    και μετα θα το περασουμε με οδοντοκρεμα ολο, με μια φανελα...
    εχω και γυαλιστικο με βερνικι για ξυλο, γυαλισα μια τραπεζαρια τα Χριστουγεννα, μην φοβασαι τιποτα, και μετα θα παμε για λουκουμαδες στον Αμαραντο...
    ουκειν?

  7. The Following User Says Thank You to spar@ For This Useful Post:

    ntinos (06-02-13)

  8. #56
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή






  9. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    michaelp900 (06-02-13)

  10. #57
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nτινο εχω μια ιδεα....
    θα παρουμε σπατουλα που βγαζει τις μπογες απο κεραμικη εστια, αυτη λογικα δεν κανει Γρατζουνιες....
    και μετα θα το περασουμε με οδοντοκρεμα ολο, με μια φανελα...
    εχω και γυαλιστικο με βερνικι για ξυλο, γυαλισα μια τραπεζαρια τα Χριστουγεννα, μην φοβασαι τιποτα, και μετα θα παμε για λουκουμαδες στον Αμαραντο...
    ουκειν?
    Συμφωνω, αρκει να μου περιγραψεις πως ακριβως κολλησε μπογια απο αυτες που κανουν τις διαγραμμισεις στην κεραμικη εστια.

  11. #58
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω, αρκει να μου περιγραψεις πως ακριβως κολλησε μπογια απο αυτες που κανουν τις διαγραμμισεις στην κεραμικη εστια.
    ειχε φυγει η Κουζινα στο δρομο κατα την μεταφορα και εκανε 5κμ με την μερια της κεραμικης εστιας πανω στην διπλη λ0Υριδα????
    κατι αλλο?


    υ.γ βασικα ηθελα να γραψω τις μπογες απο τζαμι, αλλα μετα θυμηθηκα το ντιτειλινκ που εκανα στην κεραμικη εστια....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spar@ : 06-02-13 στις 15:55

  12. #59
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nautikos32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα και από εμένα.Μπράβο πρώτα από όλα στο φίλο Ντίνο για το μεράκι του.Αδερφέ Μονστα το γκραφιτυ ρεμουβερ το πουλάνε και σε ιδιώτες ή μόνο σε επαγγελματίες.'Επεσε θύμα "ευτυχώς" το αμάξι της γυναίκας μου-και όχι η μπέμπα μου-και από ότι μου λέει δε μπορεί να το βγάλει με τίποτα.(Δυστυχώς τώρα είμαι εκτός Ελλάδας και δε μπορώ να τρέξω εγώ...
    θα ήθελα να με ενημερώσεις αν ξέρεις βεβαία απο που να τη στείλω να το αγοράσει μπασ και κάνει δουλειά

    Δεν έχω ιδέα. Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την αντιπροσωπεία.

  13. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    nautikos32 (06-02-13)

  14. #60
    Εγγραφή
    23-02-11
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    2745
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michalis 330 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να φυγει το εργοστασιακο κερι προστασιας μεχρι την παραλαβη απο τον πελατη το οποιο ειναι σε μαγαλη ποσοτητα και ορατο (πασαλημενο).
    Ακουσα οτι προσφατα μεγαλη αντιπροσωπεια επενδυσε 500.000 χλ σε μοναδα αποκερωσης.
    Πολύ λιγα εχουν κερι πια τωρα παιζει μεμβρανη λευκη στα καθετα σημεία.

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP