Σελίδα 5 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 107

Θέμα: Συνεργεια BMW

  1. #41
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    981
    Thanked
    577
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassilis ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη που επεμβαίνω αλλα προσωπκά γνωρίζω ότι τα συγκεκριμένα μπεκ των Ν43 - Ν53 δεν καθαρίζονται με κανέναν τρόπο παρα μόνο αλλάζονται με καινουρια...
    το μόνο που μπορείς να ελέγξεις είναι η ωμική αντίσταση τους φισωνοντας τα...

    οταν καλεσα στην θεσσαλονικη εναν στην τουμπα που καθαριζει αμμεσου ψεκασμου ..με ρωτησε τι μαρκα και τι μοντελλο..μετα με ρωτησε χρονολογια και καταλαβε τον κινητηρα,οποτε μου ειπε το διο,ειναι τα μονα που δεν αναλαμβανει ,δεν καθαριζονται..

  2. #42
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν καλεσα στην θεσσαλονικη εναν στην τουμπα που καθαριζει αμμεσου ψεκασμου ..με ρωτησε τι μαρκα και τι μοντελλο..μετα με ρωτησε χρονολογια και καταλαβε τον κινητηρα,οποτε μου ειπε το διο,ειναι τα μονα που δεν αναλαμβανει ,δεν καθαριζονται..
    Και δυστυχως και απο Λιθουανια τα νεα ειναι ασχημα.

    Δεν το χωραει η λογικη μου πως αφηνει τοσο μεγαλο προβλημα ετσι μια εταιρεια.

    Τι παθαινουν αραγε αυτα τα μπεκ… αραγε αλλαζουν με διαφορετικα?
    Attached Images Attached Images

  3. #43
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    981
    Thanked
    577
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    α αυτος ειναι? ναι τον πετυχα και εγω την σελιδα του και το ειδα..αν ηξερα οτι ενοουσες αυτον θα σου το ελεγα απο την πρωτη στιγμη

  4. #44
    Εγγραφή
    26-12-14
    Μηνύματα
    278
    Thanked
    108
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Υπαρχουν αλλα ειναι πανακριβα.Διπλασια τιμη απο αλλα.
    https://www.hubauer-shop.de/en/advan...ds=13537589048

    https://www.hubauer-shop.de/en/rp-in...647597870.html

  5. #45
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    981
    Thanked
    577
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIM27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχουν αλλα ειναι πανακριβα.Διπλασια τιμη απο αλλα.
    https://www.hubauer-shop.de/en/advan...ds=13537589048

    https://www.hubauer-shop.de/en/rp-in...647597870.html
    σευχαριστω φιλε,αλλα το ξερω ,ειναι το πρωτο σαιτ που κοιτω,το γνωριζω ...παντως αυτη ειναι η κανονικη τιμη τους απο την εταιρεια και στην ελλαδα.και αυτο το σαιτ εχει παντα την τιμη της επισημης.και ο στρατουδακης τοσο τα εχει περιπου.μου ειπε μαλιστα οτι ειχε ελαχιστες παραλαβες αυτην την χρονια και μερικα που εδωσε στην μαμα βγηκαν ελλατωματικα..μπουρδελα κανονικα

  6. #46
    Εγγραφή
    26-12-14
    Μηνύματα
    278
    Thanked
    108
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ευχομαι να ξεμπλεξεις γρηγορα και οικονομικα.Μας βλεπω προσεχως με φθηνα κινεζικα ηλεκτρικα.

  7. #47
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Επειδη η ελπιδα πεθαινει τελευταια, εγω θα εκανα ενα τηλεφωνο και στην Zap την ιδια. Ετσι για μια προσπαθεια.

  8. #48
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    981
    Thanked
    577
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    θα ρωτησω αυριο σταματη..να δω αν θα μου δωσουν και τα μπεκ χωρις να παρω το αυτοκινητο απο εκει..

    βασικα εγω κανενα μαστορα και συνεργειο δνε εμπιστευομαι να μεινει εκει μηνα-μηνες..μπορει να γλυτωσω τα 2000ρικα για μπεκ αλλα δεν ξερω τι θα βρω μετα στα υπολοιπα μεσα..μην τα πληρωσω σε αλλα ανταλλακτικα μετα..ο νοων νοειτω..

  9. #49
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    981
    Thanked
    577
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν καλεσα στην θεσσαλονικη εναν στην τουμπα που καθαριζει αμμεσου ψεκασμου ..με ρωτησε τι μαρκα και τι μοντελλο..μετα με ρωτησε χρονολογια και καταλαβε τον κινητηρα,οποτε μου ειπε το διο,ειναι τα μονα που δεν αναλαμβανει ,δεν καθαριζονται..
    https://www.injectionservice.gr

    τελικα αυτος περσυ που μου ειπε οτι δεν καθαριζονται φετος απο τον οκτωμβριο πιο συγκεκριμενα ,ειναι κατοχος του ενλογω μηχανηματος της zap. μου ειπε οτι πλεον καθαριζονται αν ψεκαζουν χαλια..αν κατουρανε τοτε θελουν αλλαγη..αυτο που λεει και ο σταματης δλδ...το θεμα ειναι οτι θελει τα μπεκ για να τα βαλει πανω και δεν ξερω αν θα μου τα δωσουν τωρα που πηγε εκει το αμαξι..αυτο θα το μαθω αυριο ,σημερα δεν επικοινωνησα γιατι ειχα αλλες δουλειες και αποτι καταλαβα δεν υπηρξε και απαντηση απο αυτους για το γκουντ γουιλ γιατι ουτε αυτοι απαντησαν σε εμενα..

    ομως ..ο καθαρισμος δεν εχει εγγυηση,μπορει μου ειπε να κρατησει καιρο μπορει οχι..και η αμοιβη για τον καθαρισμο ειναι αναλογως της ζημιας..δεν κανουν μαζι μονο καθαρισμο αλλα και ανακατασκευη.κριτικες για το συγκεκριμενο προβλημα δεν εχι..

    τωρα σε εναν αλλο αντιπροσωπο εδω βορεια ελλαδα που καλεσα μηπως εχει στοκ,μου ειπε και η φορντ-οπελ που φορανε το ιδιο μπεκ εχουν προβλημα και περιμενουν οχι μονο η bmw..και μου ειπε οτι το προβλημα στην ελλειψη ειναι το τσιπακι που ερχεται μαλλον απο ασια..

  10. #50
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    981
    Thanked
    577
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τελικα δνε θα χρειαστει..σημερα εμαθα οτι καλυπτονται τα μπεκ και θα αντικατασταθουν δωρεαν και θα πληρωθουν μονο τα εργατικα τους..ποτε ?δεν μου ειπαν αλλα εχω μια πληροφορια οτι δεν θα αργησει πολυ ,ελπιζω να ειναι σωστη..περιμενουμε λοιπον.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to dreamer For This Useful Post:

    Kostas_1 (13-01-23), Stamatis (10-01-23), wheelman (11-01-23)

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP