Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: Θλιβερό ατύχημα..

  1. #21
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.094
    Thanked
    804
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 5555 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειρωνευτικα κανεναν Βασιλη & Γρηγορη μαλλον παρεξηγηθηκα
    Ειμαι αντιθετος με ποτο και οδηγηση.

    Επαναλαμβανω θα ηταν τραγικο ,εγκληματικο εαν ο φιλος σου αντι για τοιχο χτυπαγε καποιον πεζο 'η και παιδια.

    Θελω με λιγα λογια να πω οτι η καπως χαλαρη αναλυση του θεματος με το συγκεκριμενο αποτελεσμα χωρις απωλειες δεν θα γινονταν εαν υπηρχε τραυματισμος η απωλεια ζωης.

    Προσωπικα δεν μου αρεσε η αντιμετωπιση του θεματος που εχει την ταση να δινει βαρυτητα στο αυτοκινητο παρα στο γεγονος ενος ενδεχομενου θανασημου τραυματισμου.

    Ελπιζω τωρα να ημουν πιο σαφης.
    Σαφέστατος είσαι τώρα
    ...αφορμή ήταν το συγκεκριμένο πρώην-αυτοκίνητο μου για να σχολιαστεί για πολλοστή φορά το θέμα της οδήγησης υπό την επήρεια αλκοόλ. Τονίζω ότι σχολιάσαμε το συγκεκριμένο γεγονός δεν είχε την παραμικρή ανθρώπινη απώλεια, όσο για τα παλιοσίδερα σε ανάλογη κατάσταση θα απασχολούσαν τον οποιοσδήποτε έστω και για 5 λεπτά.
    Να κοιτάμε όλοι γύρω μας για να βλέπουμε πως ποτό κ οδήγηση δεν πάνε μαζί, δεν γίνεται πως το λένε, θα γίνει η στραβή εκεί που δεν το περιμένουμε...

  2. #22
    Εγγραφή
    31-01-10
    Περιοχή
    Larisa
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    680
    Thanked
    278
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αρε gregory κριμα το μερακι που του ειχες ρε φιλε.Αφου ειναι καλα το παιδι παλι καλα

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP