Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 30

Θέμα: [E46] Γενικο ρετουσαρισμα!

  1. #21
    Εγγραφή
    30-07-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε???

    Αφου δεν χρειαζεται οπως λες να τα πεις εδω, για ποιον λογο δημιουργεις αρνητικες εντυπωσεις ?


    Κατα την δικη μου γνωμη - και ας με συγχωρεσουν οι συμφορουμιτες - κατι μου βρωμαει στο 75% των συνολικων σου μηνυμάτων εδω στο φορουμ.

    Το τιμιο θα ηταν να εξηγηθεις στα ισα.
    Χαλαρωστε λίγο ρε παιδιά.τι βρωμάει;απλα ημουν πελάτης του χρόνια μου έκανε 2 δουλειές κάτω του μέτριου σε δυο BMW που έχω και απο τότε δεν ξανά πήγα αυτο είναι όλο!!!ουτε διαφημισα κάποιον απλα είπα την γνώμη μου.συγνωμη αν βγηκα off topic και χαλασα κάποιους.

  2. The Following User Says Thank You to Billz4 For This Useful Post:

    Panos 316T (19-09-12)

  3. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Bill, βεβαιως και εχεις το δικαιωμα της γνωμης σου, μπορει να εχεις και δικιο ή οχι, δεν ειναι αυτο το θεμα, απλα εδω γνωριζόμαστε οι περισσοτεροι μεταξυ μας και να ερχεσαι ετσι χωρις καν να εχεις γραψει 2 λογια για τον εαυτο σου https://www.bmwfans.gr/forum/forumdisplay.php?f=23 και αφηνεις να εννοηθει κατι.

    Τεσπα, μεσα στους πελατες ε λογικο ειναι να υπαρχουν και καποιοι δυσαρεστημενοι, αλλα οταν γενικα ο Κωστας εχει καλο ονομα και εδω ειναι σε αρκετους γνωστος, ε λογικες και οι αντιδρασεις

  4. The Following 8 Users Say Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    A8hnaios (17-09-12), Billz4 (18-09-12), davids (18-09-12), Panos 316T (19-09-12), PANOS-E60 (18-09-12), Ptboul (18-09-12), S8N (18-09-12), StratosZ4 (17-09-12)

  5. #23
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδια δεν εβγαλα ακομη φωτο αλλα επεσα πανω σε αυτο
    https://www.detailingworld.co.uk/for...d.php?t=235102
    και εμενα καπως ετσι ειναι .......+ τις λακουβιτσες+εχτρα γρατζουνιες+θαμπαδες
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  6. The Following User Says Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    S8N (18-09-12)

  7. #24
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18810
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια δεν εβγαλα ακομη φωτο αλλα επεσα πανω σε αυτο
    https://www.detailingworld.co.uk/for...d.php?t=235102
    και εμενα καπως ετσι ειναι .......+ τις λακουβιτσες+εχτρα γρατζουνιες+θαμπαδες
    Μ' αρέσει που σ' εκείνο το thread έχει κάνει thanks και το μέλος μας aristent! Τίποτα δεν του ξεφεύγει.

  8. The Following 4 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    120ie87 (18-09-12), aristent (18-09-12), Panos 316T (19-09-12), Ptboul (18-09-12)

  9. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.117
    Thanked
    11973
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ' αρέσει που σ' εκείνο το thread έχει κάνει thanks και το μέλος μας aristent! Τίποτα δεν του ξεφεύγει.
    Είναι και ''Unwashed Member''
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  10. The Following User Says Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    S8N (18-09-12)

  11. #26
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ' αρέσει που σ' εκείνο το thread έχει κάνει thanks και το μέλος μας aristent! Τίποτα δεν του ξεφεύγει.
    Μου αρεσει το detailing!!!....ειδικα το πως "μεταμορφωνεται" ενα "κακο χαλι" σε υπερλαμπρο αστερι!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι και ''Unwashed Member''
    παλι καλα με 5 ποστ που εχω κανει!!!
    εχω δωσει ομως 140 thanks.

    ....σε Πουντο κλαμπ που ειχα γραφτει ειχα τιτλο "Νικολακης".....ετσι λεγοταν ολοι οι "νεουλιδες"...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dermatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια δεν εβγαλα ακομη φωτο αλλα επεσα πανω σε αυτο
    https://www.detailingworld.co.uk/for...d.php?t=235102
    και εμενα καπως ετσι ειναι .......+ τις λακουβιτσες+εχτρα γρατζουνιες+θαμπαδες
    Yπ'οψιν Παρη οτι αυτη η "μεταμορφωση" απαιτει πολλες ωρες εργασιας περα απο γνωσεις......εαν πας σε ειδικο,οπως ο Μονστα,θα σου τα πει....

    ...ειναι σπανιο να πληρωσει καποιος τετοιου ειδους εργασια....και σιγουρα δεν γινεται με 100-150 ευρω.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    Ptboul (18-09-12), S8N (18-09-12)

  13. #27
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσει το detailing!!!....ειδικα το πως "μεταμορφωνεται" ενα "κακο χαλι" σε υπερλαμπρο αστερι!!!



    παλι καλα με 5 ποστ που εχω κανει!!!
    εχω δωσει ομως 140 thanks.

    ....σε Πουντο κλαμπ που ειχα γραφτει ειχα τιτλο "Νικολακης".....ετσι λεγοταν ολοι οι "νεουλιδες"...




    Yπ'οψιν Παρη οτι αυτη η "μεταμορφωση" απαιτει πολλες ωρες εργασιας περα απο γνωσεις......εαν πας σε ειδικο,οπως ο Μονστα,θα σου τα πει....

    ...ειναι σπανιο να πληρωσει καποιος τετοιου ειδους εργασια....και σιγουρα δεν γινεται με 100-150 ευρω.
    Το γνωριζω ..... δεν θελω να φτασω και σε αυτο το σταδιο. Απλα μια ανανεωση ετσι να δειξει λιγο το χρωματακι του! Βλεπω το καπο που ειναι καινουριο σε συγκριση με τα υπολοιπα και ζηλευω ....τεσπα θα το ψαξω και θα ενημερωσω και εδω για να εχουμε υλικο!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  14. The Following User Says Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    aristent (18-09-12)

  15. #28
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πηρα τηλ και την microrepairs και ενα αλλο που βρηκα και δεν το σηκωσαν ισως δεν δουλευουν κατα τις 6 που πηρα τηλ.............θα παρω αυριο το πρωι!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  16. #29
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Λοιπον πηρα καποιες προσφορες βεβαια οχι ολοκληρωτικες αφου επρεπε να δουν το αμαξι και απο την autostar και απο την microrepairs ( εξυπηρετικοτατοι και ευγεικοι και οι 2) και αυτα που θελω εγω κυμαινονται πανω απο 200 ευρω απο οτι καταλαβα! Οποτε τα κεφαλια μεσα δουλεια για να βγει το χρημα!
    .......και παλι ευχαριστω φιλοι μου για την βοηθεια σας!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  17. #30
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.521
    Thanked
    2711
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κανε ενα τηλεφωνο στη swell στο περιστερι

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP