Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: αλλαγή κινητήρα υπάρχει κίνδυνος απάτης ;

  1. #21
    Εγγραφή
    09-04-11
    Μηνύματα
    65
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos valvetronic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ καταλαβαίνω ότι εφόσον σου είπε ότι δεν θα υπάρχει διαφορά στις
    επιδόσεις και θα κάνει μια ώρα για τις εργασίες, προφανώς δεν θα
    αλλαχτεί ο κινητήρας, αλλά θα αλλαχτεί ο αριθμός κινητήρα μόνο...
    Ο μηχανικός σου καλά τα λέει και γι αυτό θα έρθει ο άλλος στο
    συνεργείο και δεν θα πας εσύ στην υπηρεσία.Πολλοί έχουν έρθει στο ίδιο σημείο
    με σένα φίλε, μεταξύ τους κι εγώ αλλά δεν...Συμβουλή μου, μην
    το κάνεις.Μην μαγαρίσεις το αυτοκίνητο και τον ύπνο σου.Δεν το
    αντέχεις οικονομικά? Πούλα το και πάρε αυτό που αντέχεις.
    Ναι αυτο σκέφτομαι. Υπάρχει περιπτωση
    να αλλαχτεί το μοτερ σε αυτες τις δυο μερες π θα το εχει εκει;
    σκέφτομαι οτι
    Ισως ανταλλαξει το μοτερ με της μαντρας εν αγνοια μ κ θα πληρωθει κ απο . Για να ειναι καλημενος σε περιπτωση ελεγχου.
    Υπάρχει τροπος να δω αν οντως εγινε αλλαγη μοτερ ή αλλη αλλαγη στο υλικο;

  2. #22
    Εγγραφή
    26-12-14
    Μηνύματα
    278
    Thanked
    109
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Υπνοσακο και κατασκηνωση στο συνεργειο.-
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIM27 : 14-12-15 στις 06:03

  3. #23
    Εγγραφή
    19-05-11
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    488
    Thanked
    256
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Νομίζω οτι δεν αξίζει τόση ταλαιπωρεία εκ μέρους του για το μοτέρ σου...

  4. #24
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ρε παιδιά ο άνθρωπος για τους λόγους του έχει κάποιες αμφιβολίες και έκανε μία ερώτηση... Μην αρχίζετε ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του, έλεος με αυτή τη συμπεριφορά... Όλοι οι "έξυπνοι" εδώ μέσα μαζεύτηκαν? Δηλαδή δεν μπορούμε να απαντάμε απλά στο πρόβλημα κάποιου? Και στο κάτω κάτω δεν σας υποχρεωσε κανείς να γράψετε, όποιος δεν έχει άποψη επί του θέματος ας το αγνοήσει και να μην απαντήσει καθόλου... Και για να μην αναρωτιέστε, δεν τον ξέρω από πουθενά τον άνθρωπο, απλά αυτό το φαινόμενο παρατηρείται σε όλα σχεδόν τα thread... Στο φόρουμ δεν είμαστε μόνο όσοι είναι φιλαράκια, υπάρχουν και άγνωστοι και ο λόγος που υπάρχει είναι για να βοηθάει ο ένας τον άλλον και όχι για το ποιος θα πει την τελευταία κουβέντα... Δεν θέλω να γίνω επιθετικός σε κανέναν συγκεκριμένα ούτε να δημιουργήσω προσωπικά θέματα... Sorry για το off-topic...

    Λοιπόν φίλε μου ακουσε, αν δεν εμπιστεύεσαι τον μάστορα τότε κακώς έχεις το αυτοκίνητο σου σ'αυτον... Για να μην ανησυχείς πάντως κι εγώ αφήνω πάντα τα κλειδιά στο συνεργείο γιατί το αυτοκίνητο μπορεί να χρειαστεί να μετακινηθεί, να το βάλει μέσα όπως σου είπε το βράδυ κλπ... Σε διαφορετική περίπτωση μπορείς να το πάρεις σπίτι σου αφού όπως λες μένεις και κοντά για να είσαι κι εσύ ήσυχος... Κάνε μια σωστή και σοβαρή συζήτηση με τον άνθρωπο και θα βρείτε τη λύση... Δεν είμαστε μικρά παιδιά!
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  5. The Following 5 Users Say Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    diosak (14-12-15), freddys (16-12-15), katsaraios (14-12-15), playmaker (14-12-15), Βασιλης (14-12-15)

  6. #25
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Επειδη εριξα μια ματια στα ποστ σου ειδα οτι αποφασισες μετα απο καιρο να αλλαξεις με μικροτερο μοτερ το χαλασμενο δικο σου (αν κανω λαθος διορθωσε με),οποτε δεν συντρεχει τοσο μεγαλος λογος καχυποψιας και ανησυχιας την στιγμη που ΕΣΥ εχεις επιλεξει τον μηχανικο για την ιδιοκτησια σου...
    Ετσι και αλλιως πολλα απο τα πραγματα που θελει το μοτερ αλλαγης δεν ταιριαζουν οποτε και να στα αλλαξει για καλο θα το κανει...
    Τωρα αυτο περι υπογραφης του μηχανικου και τα 450 ευρω δεν συνδεεται κατα την γνωμη μου αλλα και παλι δικιο εχει ,καθως στον χωρο εργασιας του ειναι υπευθυνος και υπολογος απεναντι στην πελατεια του ,οποτε κανεις οτι σου πει.
    Αν θες ,αν δεν θες πας αλλου...τοσο απλο

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  7. The Following 4 Users Say Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    freddys (16-12-15), HLIAS - E36 (14-12-15), Nino (14-12-15), Βασιλης (14-12-15)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP