Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Να μην τυχει σε κανεναν....

  1. #11
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Kαλαματα
    Μηνύματα
    1.003
    Thanked
    1101
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχως το σημα με την δευτερη μεγαλυτερη αναγνωρισιμοτητα στο κοσμο(ελικας),εχει ταυτιστει στις συνειδησεις των επιπολαιων ως συμβολο πλουτισμου.
    Ως τετοιο θα βρισκεται παντα στη πρωτη γραμμη εκδηλωσεων φθονου και κακιας.
    Το κακο ειναι πως δεν το κανουν μονο στα ακριβα αμαξια, εμενα μολις ειχα παρει καινουριο το picanto της γυναικας μου, μου εκαναν μια χαρακια απο την μπροστινη πορτα εως και την μεση της πισω πορτας, μαλλον με ξυραφι!! τοσο λεπτη γραμμη, και το θεμα ειναι οτι το αμαξι ειχε μεινει μολις μιση ωρα αραγμενο στο χαλανδρι, εξω απο πολυκατοικια, και σε πολυ ανετο σημειο!!
    Τι να πω! υπαρχουν πολλοι κοπλεξικοι!!!

  2. #12
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18810
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Οι κακόβουλες ενέργειες γίνονται από ανώριμους κομπλεξικούς. Τις περισσότερες φορές όμως οι υπαίτιοι τέτοιων μικροφθορών είναι συνήθως απρόσεκτοι ή βιαστικοί.

    Όπως ακριβώς είπε ο Νίκος: Τι να πείς στον παππού που δε μπορεί καλά καλά να σπρώξει το καρότσι της λαϊκής, στη γιαγιά που σέρνει τη τσάντα της πάνω στο αυτοκίνητό σου γιατί στα πεζοδρόμια κατοικοεδρεύουν δέντρα, μηχανάκια, κάδοι απορριμάτων κλπ, στη μαμά με το καροτσάκι που στριμώχνεται για να μην την πατήσουν οι διερχόμενοι, στο παιδί με το ποδήλατο που έχασε την ισορροπία του, στον ανάπηρο, κλπ.

    Όπως και να το κάνουμε, κακόβουλη ή μη ενέργεια, όλα είναι μες στο πρόγραμμα.

  3. #13
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.094
    Thanked
    804
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Μου έτυχε κ εμένα 2 φορές μάλιστα όταν ήμουν φοιτητής στο Βόλο.Παθαίνεις σοκ όταν το αντικρίζεις κ λες ΓΙΑΤΙ??? Τότε ήμουν 19χρονών κ στενοχωριόμουν πάρα πολύ. Δεν μπορώ να πώ βέβαια ότι μου πέρασε τελείως κ ότι δεν με νοιάζει κάτι τέτοιο αλλά......καλά να είμαστε πρώτα απ' όλα κ όλα ξαγίνονται...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP