Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Οι Σουηδοί σηκώνουν κεφάλι...Volvo S60 Polestar

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν το αποτέλεσμα είναι το βόλβο να ρίχνει στο Μ-τρίο και στο άουντι 5 δεύτερα σε πίστα του ενός λεπτού, τότε μιλάμε για ΤΗΝ επιτυχία.
    η διαφορά είναι όχι χαοτική, είναι αστρονομική στην απειριοστή.
    θα προτιμούσα βέβαια να έβλεπα χρόνους απο τηλεμετρία, και όχι απο την παπαριά το iphone, οπου ο δημοσιογράφος όποτε να'ναι το ξεκινάει, και όποτε να'ναι το σταματάει, ενώ τα αυτοκίνητα ξεκινάνε απο διαφορετικό σημείο έτσι όπως είναι παρκαρισμένα.
    προσωπικά θα έλεγα ότι είναι άκρως εξευτιλιστικό για περιοδικό να κρατάει στο αρχείο του αυτούς ως τους επίσημους χρόνους των αυτοκινήτων.
    όσων αφορά το αμάξι, δεν μου αρέσει καθόλου. πέραν των επιδοσεων, δεν βλέπω τπτ εμφανησιακά που να θυμίζει σπόρ αμάξι και αυτό μου την σπάει πάρα πολύ.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  2. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    Lambros46 (30-10-12)

  3. #12
    Εγγραφή
    13-12-11
    Περιοχή
    Mαρκόπουλο Αττικής
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    1.734
    Thanked
    3234
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Θωμά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...

    +ότι κανονικά πρέπει να το συγκρίνουν με την F30 και όχι με την Ε92....

  4. The Following User Says Thank You to Vasilis M3 For This Useful Post:

    Thomelef (30-10-12)

  5. #13
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    51
    Thanked
    105
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το αποτέλεσμα είναι το βόλβο να ρίχνει στο Μ-τρίο και στο άουντι 5 δεύτερα σε πίστα του ενός λεπτού, τότε μιλάμε για ΤΗΝ επιτυχία.
    η διαφορά είναι όχι χαοτική, είναι αστρονομική στην απειριοστή.
    θα προτιμούσα βέβαια να έβλεπα χρόνους απο τηλεμετρία, και όχι απο την παπαριά το iphone, οπου ο δημοσιογράφος όποτε να'ναι το ξεκινάει, και όποτε να'ναι το σταματάει, ενώ τα αυτοκίνητα ξεκινάνε απο διαφορετικό σημείο έτσι όπως είναι παρκαρισμένα.
    προσωπικά θα έλεγα ότι είναι άκρως εξευτιλιστικό για περιοδικό να κρατάει στο αρχείο του αυτούς ως τους επίσημους χρόνους των αυτοκινήτων.
    όσων αφορά το αμάξι, δεν μου αρέσει καθόλου. πέραν των επιδοσεων, δεν βλέπω τπτ εμφανησιακά που να θυμίζει σπόρ αμάξι και αυτό μου την σπάει πάρα πολύ.
    Νομίζω πως ευθύς εξ'αρχής, ο σκοπός δεν ήταν η εμπεριστατωμένη παρουσίαση.Το βίντεο μου βγάζει κάτι "χαβαλετζίδικο", όπως και το εν γένει ύφος του Σουηδού.Άλλωστε πιθανότατα, θα είχε "μπαϊλτίσει" να βλέπει μπροστά τον γερμανικό ανταγωνισμό.Ας μην κρίνεται ο ταλαίπωρος τόσο αυστηρά...είχε φαίνεται καημό...

    Επί της ουσίας τώρα, αν ήταν μεγαλύτερη η πίστα, πιθανότατα θα ήταν μεγαλύτερη και η διαφορά...Μεγαλύτερη ιπποδύναμη για το volvo, συν το γεγονός πως τ'αλογά του είναι τουρμπάτα.Για το design περί ορέξεως...Προσωπικά το βρίσκω λιτά σπορ και σκανδιναβικά "cool" ,χωρίς σχεδιαστικούς φανφαρονισμούς, σύγχρονο και με "καθαρές" γραμμές.Αλλά είπαμε, γούστα είναι αυτά, κάθε αντίρρηση καλοδεχούμενη.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο M3 E30 89' Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θωμά συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...

    +ότι κανονικά πρέπει να το συγκρίνουν με την F30 και όχι με την Ε92....
    Με την F30 είναι πολύ νωρίς να το συγκρίνουν..Η επόμενη Μ3 βγαίνει τέλος του 2014....

    https://www.carmagazine.co.uk/Secret...loon-revealed/

    "Αν μπορούσες στο αδυσώπητο λεπτό του χρόνου να δώσεις την αξία που έχουν 60" σ'έναν αγώνα δρόμου...''

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP