Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: Μ3 Ε46 μετατροπα απο γνωστο μαγαζι...

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.319
    Thanked
    7334
    Rides
    4

    Προεπιλογή Μ3 Ε46 μετατροπα απο γνωστο μαγαζι...

    και κει που καθομαι , ακουω εναν στριγγο ηχο , γνωριμο αλλα και συναμα περιεργο... ενα 46αρι μαμα ερχεται και παρκαρει διπλα μου και ο συνοδηγος μου κανει..."εσυ δεν ειχες ενα 135??"...για να μη σας τα πολυλογω το παιδι ηταν να παρει τον ασσουλη μ καποτε..αλλα λογω καποιων συγκυριων δεν εκατσε ποτε..φυσικα δεν χαλασαμε τις καρδιες μας και μετα απο 4-5 χρονια πιασαμε και παλι την κουβεντα..μικρος ο κοσμος...πολυ μικρος..

    το 46 λοιπον ηταν ενα 325 που μεταμορφωθηκε σε m3..με ολα εκτος απο κρεμαγιερα και πισω πατωμα ρεζερβας....την μετατροπη ανελαβε καλο μαγαζι στην πιατσα...και εδω αρχιζουν τα παρατραγουδα..πραγματι ο παλιος μ φιλος με βαζει στη θεση του οδηγου να του πω μια γνωμη..αλλα δυστυχως δεν ειχα καλα να πω...και πως να τα αμολησω στο περιχαρη ιδιοκτητη που ειχε σκασει οσο ενα κανονικο m3 σε αξια...μεσα σε 5 λεπτα οδηγησης ευκολα καταλαβαινεις οτι η κρεμαγιερα ειναι λαθος..πολυ αργη για m....το μπλοκε εδειχνε να δουλευει καλα..αλλα δυναμη ψηλα????s54 καβαλαω..οχι m54 να γαζωνει απο τις 2500...το αμαξι μεχρι τις 5000 σκοτωνε...μετα ψοφαγε!!!αυτο μονο λαθος χρονισμα μπορω να το αποκαλεσω...ουτε καν βαλβιδες αρυθμιστες...δεν γινεται να μην πηγαινει τοσο ακομα και με ολες τις βαλβιδες εκτος...τα bilstein κιτρινα φυσικα μετρια τουλαχιστον σαν αναρτηση..με μια μαμα θα ηταν και πιο προοδευτικο...εστω και αν επαιρνε λιγο κλιση ακομα..το αμαξι λοιπον δυσκολευοταν να γυρισει 255/40/18 στην δευτερα και το ξενερωμα μ να ειναι επικο...ο ιδιοκτητης διπλα να με ρωτα αν μ αρεσει..και τωρα τι του λες????οσο και αν θα τον στεναχωρουσα...και ακομα περισσοτερο για τον κερατα - βελτιωτη που του παρεδωσε αυτο το αμαξι...του πα την αληθεια οπως επρεπε...οτι το αμαξι σε καποια σημεια μονο σωστο δεν ειναι...ναι τον στεναχωρησα..αλλα οταν θα βγει σωστο οπως πρεπει..ελπιζω να με ευχαριστησει το παιδι..και να με εκτιμησει...τουλαχιστον εγω ετσι θα ηθελα σε δικο μου αμαξι..να μ πει καποιος αλλος που το γνωριζει λιγο καλυτερα..γ@μημενες μετατροπες..και μετρια μαγαζια....

  2. The Following 10 Users Say Thank You to nik200 For This Useful Post:

    A8hnaios (03-06-21), BILL007 (01-06-21), dark knight (16-06-21), Dimimav (01-06-21), djkostas (01-06-21), E60_Arkadia (01-06-21), LEONIDASKAL (02-06-21), PetrosD (01-06-21), Vassilis ///M (06-06-21), wheelman (01-06-21)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP