Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 89

Θέμα: BMW ή audi;

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    16-08-14
    Μηνύματα
    1
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή BMW ή audi;

    Καλησπέρα σε όλο το forum και καλώς σας βρήκα. Εδώ και μερικούς μήνες σκέφτομαι τι αμάξι θα μπορούσα να αγοράσω ως το πρώτο μου αυτοκίνητο. Εδώ και 3 χρόνια οδηγώ το οικογενιακό αυτοκίνητο ένα bmw 316i 2002 που βγάζει περίπου 105 άλογα αν θυμάμαι καλά. Θα μπορούσα να πω ότι πια τα 105 άλογα δεν μου φτάνουν και σκεφτόμουν τι θα ήταν πιο καλύτερο σαν αμάξι και τι απόδοση θα είχε; συζήτησα με αρκετό κόσμο και για τις 2 μάρκες και άκουσα γνώμες όπως "πάρε ένα 318 ή ένα 320 και δώσε τουρμπα" άλλος μου είπε "ψάξε κανένα audi tt 1,8T turbo quattro ή κάνα audi s3 1,8 turbo" ενώ άλλος ένας μου λέει "ψάξε για 330 η Μ3 δηλωμένο 2λιτρο για να γλιτώσεις φορολογίες κτλπ" ,αλλά επειδή δεν θέλω να πάρω κάποια απόφαση που μετά από ένα μήνα θα τη μετανιώσω σκέφτηκα να γράψω εδώ ένα post αφού οι περισσότεροι από δω θα ξέρουν κάποια πράγματα παραπάνω από μένα. Ευχαριστώ όσοι κάνουν τον κόπο να απαντήσουν. Διαθέτω περίπου 8 χιλιάρικα,μιλάμε πάντα για sport coupe κατηγορία. Ευχαριστώ όσοι κάνουν τον κόπο να απαντήσουν

  2. The Following 2 Users Say Thank You to takis95 For This Useful Post:

    deepBLUE (16-08-14), Samaro (17-08-14)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP