Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 25

Θέμα: Νεο αντικλεπτικό GPS-GSM-GPRS!!

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    18-01-10
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    879
    Thanked
    574
    Rides
    0

    Thumbs up Νεο αντικλεπτικό GPS-GSM-GPRS!!

    Απο τότε που άρχισαν τα μεγάλα ντου με τις κλοπές, άοπλες και ένοπλες, ξεκινήσαμε με τον φίλο μου τον Θανάση, το παιδί που βάζουμε μαζι τον εγκέφαλο στο αμάξι μου να φτιάχνουμε ένα αντικλεπτικό GSM-GPRS-GPS απο το μηδέν. Τελικά είδαμε ότι έβγαινε πολύ καλύτερο απο ότι σχεδιάζαμε και αποφασίσαμε να τα δώσουμε όλα το καλοκαίρι, να μην πάμε διακοπές και να φτιάξουμε κάτι πολύ καλύτερο απο αυτά που υπάρχουν στην αγορά με σκοπό να το πουλήσουμε.

    Για αρκετούς μήνες δουλεύαμε νυχθημερόν άπειρες ώρες μέχρι τελικής πτώσεως αλλά οι κόποι τελικά έδωσαν καρπούς! Αφού φτιάξαμε πολλές εκδόσεις καταλήξαμε στην τελική και είμαστε έτοιμοι να παραγγείλουμε τα υλικά για να φτιάξουμε τα 10 πρώτα κομμάτια!!

    Οι λειτουργίες της συσκευής είναι πάρα πολλές, αλλά δεν είναι ώρα ακόμα για να σας τις ανακοινώσω. Θα σας πω μόνο οτι έχει διαστάσεις περίπου 6x6x3cm, μπορεί προαιρετικά να συνδεθεί με συναγεγμούς και πόρτες, έχει μεγάλη αυτονομία σε περίπτωση που κάποιος κόψει την τροφοδοσία, ενω το σημαντικότερο είναι οτι μπορεί να εντοπίζει τα jammers!!!

    Έστω οτι τα φτιάξαμε τα πρώτα κομμάτια...
    Μπορεί να μου πει κάποιος τι θα πρέπει να κάνουμε ώστε να μπορούμε να το πουλήσουμε?
    Και πως μπορούμε να εξασφαλίσουμε οτι όταν το κυκλοφορήσουμε δεν θα πάει κάποιος να το κάνει μια κόπια και να το πουλάει σαν δικό του?
    Για πείτε βρε παιδιά γιατι δεν βγάζω άκρη....


  2. The Following 15 Users Say Thank You to kloukakis For This Useful Post:

    bill_m3 (20-10-11), bimmer-corfu (23-10-11), bmwcompactjohn (22-10-11), Dimitrios (16-12-12), Eleni (20-10-11), gant (22-10-11), Karizma Z4 (20-10-11), konstantinaM3 (21-10-11), nikos1400 (02-05-12), Panos 316T (21-10-11), Samaro (20-10-11), sierra (20-10-11), tamtamcafe (21-10-11), Vasilis (20-10-11), xxxvagos (20-10-11)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP