PDA

Επιστροφή στο Forum : ανθρακονημα



konstantinaM3
12-02-11, 10:49
θα ηθελα την γνωμη σας.....σκεφτομαι να ντησω το νυχι στον μπροστινο προφυλακτηρα κατω κατω κ λεω θα ηταν ωραιο να ντησω κ τον πισω προφυλακτηρα κατω κατω το μαυρο εκει που ειναι η εξατμιση η θα γινει γυφτικο? επισης εχω την πολυ μικρη αεροτομη αυτη θα φαινεται ωραια αμα την ντησω???την γνωμη σας εαν θα ειναι γυφτικο η υπερβολη ....κ εαν εχετε καποιον γνωστο που να ντηνει..να μου δωσετε ενα τηλ να ρωτησω τιμη!ευχαριστω

Χρίστος
12-02-11, 11:39
οι λεπτομεριες δειχνουν ομορφες και εκτος αυτου προστατευεις και τα πλαστικα.

Το νυχι ναι, το πισω diffuzer ναι, την αεροτομη οχι.Ισως ωραιο να ηταν και τα πλαστικα στους καθρεπτες σου.


***Εγω φυσικα ως πιο καγκουρακος ισως εντυνα και την οροφη εσωτερικα των λουκιων.
https://i119.photobucket.com/albums/o138/cruizer298/BMW%20projects/IMG_1588.jpg

konstantinaM3
12-02-11, 11:50
ολα εκτως απο την αεροτομη δηλαδη??για τα χερουλια της πορτας?τι λες χρηστο?

Χρίστος
12-02-11, 12:18
οχι, σε καμια περιπτωση.Tα χερουλια στο 36 ΜΟΝΟ ετσι αν τα κανεις....
https://a945.ac-images.myspacecdn.com/images01/42/l_15b94d97d2bf9fb2a1db9b135b4fcfe8.jpg

Αποφυγε γενικα σημεια που υπαρχει συνεχη επαφη.

Ισως μπορεις και το φιλετο που ειναι πανω απο τη πινακιδα με τα φωτακια.Εκει που ειναι και το μπουτον του πορτπαγκαζ.
Και αν θες κι αλλο σημειο μπορεις να περασεις και τα μασπιε.
Σε μια μαλακη επαφη σε παρκαρισμα θα σωσεις τα μασπιε σου απλα γρατζουνοντας τη μεμβρανη που απλα μετα την αλλαζεις!

Αλλο σημειο παντος οχι εξωτερικα.αν θες κι αλλα παμε εσωτερικα του αμαξιου πλεον

konstantinaM3
12-02-11, 12:31
κ στο χερουλι πως το κανεις αυτο???πως το γραφεις επανω??μπα εσωτερικα θα ελεγα να το αφησω ετσι οπως ειναι....ξερεις κ κανεναν που τα κανει αυτα?να ρωτησω τιμες?

Samaro
12-02-11, 13:55
θα ηθελα ............................................ ....κ εαν εχετε καποιον γνωστο που να ντηνει..να μου δωσετε ενα τηλ να ρωτησω τιμη!ευχαριστω
Δεν ρωτάς τον Κώστα (Monsta) ??

sierra
12-02-11, 14:48
Δεν ρωτάς τον Κώστα (Monsta) ??

Nαι νομίζω ότι ο Κώστας κάνει τέτοιες τοποθετήσεις...

nikos1400
13-02-11, 05:21
Ο Μονστα κανει και φαινεται και καλη δουλεια (οχι μονο επειδη ειναι του φορουμ).

Και εγω θα ελεγα Κωνσταντινα μην το παρακανεις με τα κομματακια εδω-και-κει.
Την οροφη ισως ναι.