PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΛΟΠΗ BMW E46 318 M PACKET SEDAN Μαύρου χρώματος Sedan απο Θεσσαλονίκη!



destil_31
09-02-11, 19:25
Οτι λεει ο τίτλος παιδιά! Το σηκώσαν μεσα απο την πυλωτή, εχουν βρει τρόπο και σπάνε το Immobilizer με Laptop, ειναι βουλγαροι. Προσοχή παιδιά στις περιοχές τούμπα- χαριλάου, εχετε το νους σας καλύτερα να το βάζετε σε 1 γκαράζ.

Vasilis
09-02-11, 19:37
ευχαριστουμε για την ενημερωση φιλε μου!

καλως ορισες παρεπιπτοντως κ καλη διαμονη!

υπαρχει σχετικος χωρος στο φορουμ μας για να σε καλοσωρισουμε κ να μας πεις δυο λογια για σενα!

https://www.bmwfans.gr/forum/forumdisplay.php?f=23

Dathanaso
09-02-11, 19:40
Ευχαριστουμε φιλε ευχομαι να το βρεις γρηγορα

strof
09-02-11, 19:41
Η εθνικότητα και ο τρόπος που το άνοιξαν είναι εκτίμηση της αστυνομίας να υποθέσω?

kplc16
09-02-11, 19:44
ευχομαι να το βρεις συντομα και τσιλικο.
welcome

Vasilis
09-02-11, 19:47
Οτι λεει ο τίτλος παιδιά! Το σηκώσαν μεσα απο την πυλωτή, εχουν βρει τρόπο και σπάνε το Immobilizer με Laptop, ειναι βουλγαροι. Προσοχή παιδιά στις περιοχές τούμπα- χαριλάου, εχετε το νους σας καλύτερα να το βάζετε σε 1 γκαράζ.

η περιγραφη αφορα το δικο σου αυτοκινητο?

εαν ναι...λυπαμαι κ ευχομαι να βρεθει γρηγορα φιλε μου!

strof
09-02-11, 19:49
Γράψε και κάτι παραπάνω, χρώμα, πινακίδα και ό,τι άλλο εσύ νομίζεις πως το έκανε να ξεχωρίζει, ποτέ δεν ξέρεις.

destil_31
09-02-11, 19:58
Να'στε καλα παιδια, ναι ειναι εκτίμηση της αστυνομιας. Πριν 10 μερες κοντα στον Κήπο του καλού στην Τούμπα σηκώσαν 1 αλλο 4πορτο Ε46 μεσα απο την πυλωτή πάλι. Το αμάξι ειναι μαύρο Mpacket, εχει ηλιοροφή, 18αρες ζαντες bmw και πινακίδα NIK-5445. Πίσω εχει δεξιά 1 σήμα M και η εξάτμιση πισω εχει μια νικελ απόληξη. Αλλα μαλλον το αμαξι θα εχει γίνει ανταλλακτικά ηδη Βουλγαρία, δεν ελπίζω...

nikos valvetronic
09-02-11, 22:01
Πω πω! Με επιασε μια ανατριχιλα ρε παιδια και το δικο μου μαυρο sedan 46αρι ειναι 318 και ειμαι σε αυτη την περιοχη...Καλα ας μην το μελεταω κιολας:whistle:
Ευχομαι να το βρεις και σε καλη κατασταση φιλε..

giannis_compact
09-02-11, 23:01
Eκει κοντα μενω και γω! Το βαζω σε πυλωτη και νομιζα πως ειναι ασφαλες!!

sierra
09-02-11, 23:31
Καλώς όρισες και από εμένα και εύχομαι να το βρείς και γρήγορα...

nikos1400
10-02-11, 00:35
Να του κοπουνε τα χερια και το πουλι που κανει τετοιες δουλειες...:ranting2:

destil_31
10-02-11, 22:29
Σήμερα κατέθεσα τα χαρτια της δήλωσης κλοπής της αστυνομίας στην ασφαλιστική. Απο σήμερα μετράμε 90 μέρες και αν δεν βρεθει προχωραμε σε αποζημίωση. Θα μου παραχωρησουν και αυτοκινητο αντικαταστασης να μετακινουμαι.. Ευχομαι παίδες να μην νιωσει κανεις αυτο που ενιωσα πηγαινοντας το πρωι να παρεις το αμαξι και να βλεπεις αδεια την πυλωτή.... Ηταν 1 παιδικό ονειρο να το αποκτήσω και ουτε καν προλαβα στην κυριολεξια να το χαρώ. Δεν βαριέσαι, υγεία πανω απο όλα παιδιά και οι ασφαλιστικές για αυτο υπάρχουν τουλάχιστον. Τα πληρωνουμε που τα πληρώνουμε τα ασφάλιστρα. Απλα ενιωσα τοσο χαλια για τα κωλοπαιδα που το κανανε που ειπα πως αυτο που επαθα και ενιωσα να μην το νιωσει κανεις εδω γυρω στην περιοχή σε τετοιες δυσκολες εποχές για αυτο και σας εγραψα.

aristent
10-02-11, 22:58
Σήμερα κατέθεσα τα χαρτια της δήλωσης κλοπής της αστυνομίας στην ασφαλιστική. Απο σήμερα μετράμε 90 μέρες και αν δεν βρεθει προχωραμε σε αποζημίωση. Θα μου παραχωρησουν και αυτοκινητο αντικαταστασης να μετακινουμαι.. Ευχομαι παίδες να μην νιωσει κανεις αυτο που ενιωσα πηγαινοντας το πρωι να παρεις το αμαξι και να βλεπεις αδεια την πυλωτή.... Ηταν 1 παιδικό ονειρο να το αποκτήσω και ουτε καν προλαβα στην κυριολεξια να το χαρώ. Δεν βαριέσαι, υγεία πανω απο όλα παιδιά και οι ασφαλιστικές για αυτο υπάρχουν τουλάχιστον. Τα πληρωνουμε που τα πληρώνουμε τα ασφάλιστρα. Απλα ενιωσα τοσο χαλια για τα κωλοπαιδα που το κανανε που ειπα πως αυτο που επαθα και ενιωσα να μην το νιωσει κανεις εδω γυρω στην περιοχή σε τετοιες δυσκολες εποχές για αυτο και σας εγραψα.

Εχεις την αμεριστη συμπαρασταση και την συμπαθεια μου για το ατυχο αυτο γεγονος.....ομως οτι και να πουμε δεν αλλαζει το γεγονος....

....πριν 4 μηνες, σε μια ληστεια Τραπεζας που εγινε στη Γιαννουλη Λαρισας, οι ληστες ακινητοποιησαν ενα οχημα που τυχαια περνουσε εκεινη τι στιγμη και αναγκαζοντας τον οδηγο με την απειλη καλασνικωφ να εγκαταλειψει το αυτοκινητο του φυγαδευτηκαν σε αγνωστη κατευθυνση.

Δυστυχως ομως ο 44χρονος οδηγος επαθε σοκ απο το γεγονος!!!ετρεμε για ωρες!!!
...και δεν φτανει μονο αυτο το αυτοκινητο του ηταν καινουργιο ,μολις ενος μηνος ,του κουτιου δηλαδη!!!....το βρηκαν ομως μετα απο δυο μερες στις παρυφες του Κισσαβου,σε κατασταση....ασ'τα!!!

....προχθες πεθανε απο καρδιακη προσβολη.....θα μου πεις απ'αυτο ηταν???....δε ξερω να σου απαντησω.....,αλλα εστω και μια πιθανοτητα να ηταν απ'αυτο,δεν αξιζει να ειναι!!! εμεις ειμαστε πανω απ'ολα!!!

strof
10-02-11, 23:07
Εχεις την αμεριστη συμπαρασταση και την συμπαθεια μου για το ατυχο αυτο γεγονος.....ομως οτι και να πουμε δεν αλλαζει το γεγονος....

....πριν 4 μηνες, σε μια ληστεια Τραπεζας που εγινε στη Γιαννουλη Λαρισας, οι ληστες ακινητοποιησαν ενα οχημα που τυχαια περνουσε εκεινη τι στιγμη και αναγκαζοντας τον οδηγο με την απειλη καλασνικωφ να εγκαταλειψει το αυτοκινητο του φυγαδευτηκαν σε αγνωστη κατευθυνση.

Δυστυχως ομως ο 44χρονος οδηγος επαθε σοκ απο το γεγονος!!!ετρεμε για ωρες!!!
...και δεν φτανει μονο αυτο το αυτοκινητο του ηταν καινουργιο ,μολις ενος μηνος ,του κουτιου δηλαδη!!!....το βρηκαν ομως μετα απο δυο μερες στις παρυφες του Κισσαβου,σε κατασταση....ασ'τα!!!

....προχθες πεθανε απο καρδιακη προσβολη.....θα μου πεις απ'αυτο ηταν???....δε ξερω να σου απαντησω.....,αλλα εστω και μια πιθανοτητα να ηταν απ'αυτο,δεν αξιζει να ειναι!!! εμεις ειμαστε πανω απ'ολα!!!

Αν δεις Αρη μεχρι που καταφεραν να φτασουν με αυτο το αυτοκινητο θα Παθεις και ο Ιδιος Πλακα! Δεν ηταν παρυφες, ηταν σχεδουν η κορυφη! Ουτε τρακτερ δεν πιστευα πως μπορει να ανεβει εκει πανω!

giannis_compact
10-02-11, 23:08
Σήμερα κατέθεσα τα χαρτια της δήλωσης κλοπής της αστυνομίας στην ασφαλιστική. Απο σήμερα μετράμε 90 μέρες και αν δεν βρεθει προχωραμε σε αποζημίωση. Θα μου παραχωρησουν και αυτοκινητο αντικαταστασης να μετακινουμαι.. Ευχομαι παίδες να μην νιωσει κανεις αυτο που ενιωσα πηγαινοντας το πρωι να παρεις το αμαξι και να βλεπεις αδεια την πυλωτή.... Ηταν 1 παιδικό ονειρο να το αποκτήσω και ουτε καν προλαβα στην κυριολεξια να το χαρώ. Δεν βαριέσαι, υγεία πανω απο όλα παιδιά και οι ασφαλιστικές για αυτο υπάρχουν τουλάχιστον. Τα πληρωνουμε που τα πληρώνουμε τα ασφάλιστρα. Απλα ενιωσα τοσο χαλια για τα κωλοπαιδα που το κανανε που ειπα πως αυτο που επαθα και ενιωσα να μην το νιωσει κανεις εδω γυρω στην περιοχή σε τετοιες δυσκολες εποχές για αυτο και σας εγραψα.

Φιλε το αυτοκινητο μηπως ηταν συνεχεια παρκαρισμενο στη Μποτσαρη και ειχε διπλη αποληξη η εξατμιση?

destil_31
11-02-11, 18:06
Όχι φιλε μου, δεν το αφηνα μπότσαρη. Η εξάτμιση πίσω εχει μια μονή νίκελ μπούκα. Μια φωτογραφία απο το αυτ/το
https://img831.imageshack.us/img831/1300/dsc01429cw.jpg

kplc16
11-02-11, 20:02
Σήμερα κατέθεσα τα χαρτια της δήλωσης κλοπής της αστυνομίας στην ασφαλιστική. Απο σήμερα μετράμε 90 μέρες και αν δεν βρεθει προχωραμε σε αποζημίωση. Θα μου παραχωρησουν και αυτοκινητο αντικαταστασης να μετακινουμαι.. Ευχομαι παίδες να μην νιωσει κανεις αυτο που ενιωσα πηγαινοντας το πρωι να παρεις το αμαξι και να βλεπεις αδεια την πυλωτή.... Ηταν 1 παιδικό ονειρο να το αποκτήσω και ουτε καν προλαβα στην κυριολεξια να το χαρώ. Δεν βαριέσαι, υγεία πανω απο όλα παιδιά και οι ασφαλιστικές για αυτο υπάρχουν τουλάχιστον. Τα πληρωνουμε που τα πληρώνουμε τα ασφάλιστρα. Απλα ενιωσα τοσο χαλια για τα κωλοπαιδα που το κανανε που ειπα πως αυτο που επαθα και ενιωσα να μην το νιωσει κανεις εδω γυρω στην περιοχή σε τετοιες δυσκολες εποχές για αυτο και σας εγραψα.

τι αποζημιωση περιμενεις;

ποσο κοστολογεις εσυ το αμαξι σου;