PDA

Επιστροφή στο Forum : Φιμε???????????



GEORGE BMW 316ci
01-05-13, 22:43
Καλησπερα ,καλο μηνα και καλο Πασχα ,πολυ πιθανον να υπαρχει τετοιο θεμα αλλα δεν καταφερα να το βρω .Την Τεταρτη θα βαλω μεμβρανες στην lumar Γλυφαδα αλλα επειδη εχω οθονη (αφτερμακετ) που εχει gps γνωριζεται αν θα υπαρχει προβλημα συνδεσεις(σημα ) ρωταω γιατιεχω διαβασει οτι οι μεμβρανες μεσα εχουν επίστρωση τιτανίου ή αλουμινίου .Ευχαριστω

Stamatis
01-05-13, 22:46
οχι δεν έχεις θέμα.

sierra
01-05-13, 22:48
Εγώ δεν έχω κανένα, άρα και εσύ δεν θα έχεις. Καλορίζικες. Θα δεις διαφορά μεγάλη... thumb

GEORGE BMW 316ci
01-05-13, 22:59
Σας ευχαριστω και το ειχα αγωνια .Θα βαλω τις alu light, πιστευω οτι επειδη το αυτοκινητο ειναι γκρι μεσα μπορει να φαινεται καπως ελαχιστα πιο ανοιχτες οι μεμβρανες απο το να ειναι μαυρο το σαλονι.Απλα ρωτησα γιατι δεν ειναι ενα απλο gps που το βαζεις στο τζαμι ειναι οθονη που ειναι στο ταμπλο

A8hnaios
02-05-13, 00:05
Βάλε φοτο να δούμε το μπιμερ... Καλοριζικες.. Κ γω λουμαρ έβαλα πριν 2 βδομάδες... Θα δεις όντως διαφορά!!

dafidack
02-05-13, 07:18
Σε μαυρο με ανοιχτοχρωμο σαλονι τι νουμερο μεμβρανη θα βαζατε αν δεν θελατε να σκοτεινιασει το αμαξι?Να μην φαινεται μια μαυρη μαζα οταν το βλεπει ο αλλος.

Cobalt
02-05-13, 10:48
κόβουν εμβέλεια σε ασύρματη επικοινωνία. μιλάω εκ πείρας!

σε GPS δεν ξέρω αλλά στο κλείδωμα ξεκλείδωμα και αν έχεις συναγερμό με περιμετρικό ρντάρ θα έχεις 99% πρόβλημα.

mark e92
02-05-13, 12:04
Σε μαυρο με ανοιχτοχρωμο σαλονι τι νουμερο μεμβρανη θα βαζατε αν δεν θελατε να σκοτεινιασει το αμαξι?Να μην φαινεται μια μαυρη μαζα οταν το βλεπει ο αλλος.

Την πιο μαύρη που υπάρχει!! Και με κουρτινακι πίσω για απίστευτη μαυρίλα!

GEORGE BMW 316ci
02-05-13, 19:08
Βάλε φοτο να δούμε το μπιμερ... Καλοριζικες.. Κ γω λουμαρ έβαλα πριν 2 βδομάδες... Θα δεις όντως διαφορά!!


Θα βαλω φωτο την τεταρστη .Συναγερμο εχω δυστηχως τον εργοστασιακο οποτε δεν παιζει προβλημα αλλα θα ρωτησω και εκει να μου που για το σημα γιατι εχω περιεργεια.Σκεφτηκα στο πισω τχαμι να βαλω τιτανιουμ και τα αλλα alu light για να βλεπω καλυτερα το βραδυ παρολο που εχω ματια αετισια.Τι λετε?Οσο για το σαλονι εχω διαβασει οτι καλυτερα να ειναι ανοιχτωχρομο αν βαλεις φιλε γιατι αν ειναι μαυρο και μαυρο και το παραθυρο ε

trueno
02-05-13, 21:15
Την πιο μαύρη που υπάρχει!! Και με κουρτινακι πίσω για απίστευτη μαυρίλα!

Στο Χ3 μου (μαυρο με μπεζ εσωτερικο) , εχω βαλει Titanium πισω και UV εμπρός.
Αν εβαζα ξανα θα εβαζα alu light πισω και titanium εμπρος. Θα το ηθελα λιγο πιο σκουρο , αν και ο τωρινός συνδυασμός ειναι πολυ διακριτικός και elegant.

dafidack
02-05-13, 21:35
Κραταω λοιπον τους "κωδικους" και πριν αποφασισω δοκιμαζω thumb

GEORGE BMW 316ci
02-05-13, 21:46
Παιδες η κατηγορια alu light ανηκει στην 3 κατηγορια που ειναι η πιο σκουρα?

mark e92
02-05-13, 21:51
Στο Χ3 μου (μαυρο με μπεζ εσωτερικο) , εχω βαλει Titanium πισω και UV εμπρός.
Αν εβαζα ξανα θα εβαζα alu light πισω και titanium εμπρος. Θα το ηθελα λιγο πιο σκουρο , αν και ο τωρινός συνδυασμός ειναι πολυ διακριτικός και elegant.

Η titanium είναι πολύ ανοικτή για τα πίσω που επιτρέπεται μέχρι καί η black .
Το πιο "σωστο " είναι alulight πίσω και η titanium μπροστά.

fanisk
05-05-13, 22:49
Βαλτε alu light μπρος-πισω και μη σκατε για το ποσο σκουρα ειναι (αρκει να βλεπετε και να μη δημιουργουν προβλημα). Δεν ασχολειται κανεις πλεον, ουτε ΚΤΕΟ ουτε μπλοκα, με τα φιμε γιατι δεν μπορουν να τα μετρησουν, ειναι σαν να σας γραφουν κληση για χλμ με το ματι.

GEORGE BMW 316ci
08-05-13, 19:11
:mpaks: Τελικα εβακα Titanium

mark e92
08-05-13, 19:26
Καλοριζικα βαλε μας και φωτο να θαυμασουμε!!!!

NikosE92
08-05-13, 22:26
Στα 92αρια ξέρει κανείς πόσο πάει το κασέρι ??

GEORGE BMW 316ci
08-05-13, 22:29
Καλοριζικα βαλε μας και φωτο να θαυμασουμε!!!!


Μολις βρω ευκαιρια θα βαλω .Ευχαριστω.Εμενα μου πηγε 170ε χωρις το μπροστα τζαμι

NikosE92
08-05-13, 22:32
Μολις βρω ευκαιρια θα βαλω .Ευχαριστω.Εμενα μου πηγε 170ε χωρις το μπροστα τζαμι

Mε το πίσω λόγω των γραμμώσεων δεν υπήρχε θέμα ?
γτ έχω ακούσει ότι είναι κάπως δύσκολο στο πίσω

GEORGE BMW 316ci
08-05-13, 22:38
Mε το πίσω λόγω των γραμμώσεων δεν υπήρχε θέμα ?
γτ έχω ακούσει ότι είναι κάπως δύσκολο στο πίσω



Το θεμα ειναι οταν ειναι να στην βγαλουν την μεμβρανη στο πισω τζαμι:facepalm:

NikosE92
08-05-13, 22:39
Το θεμα ειναι οταν ειναι να στην βγαλουν την μεμβρανη στο πισω τζαμι:facepalm:

Καταστροφή ε ?? Αυτό ρώτησες αν γίνεται παντού ??
δλδ θέλω να πω αν κάποια εταιρεία μπορεί να τα βγάλει
δίχως να ριμάξει τίποτα

GEORGE BMW 316ci
08-05-13, 22:43
Καταστροφή ε ?? Αυτό ρώτησες αν γίνεται παντού ??
δλδ θέλω να πω αν κάποια εταιρεία μπορεί να τα βγάλει
δίχως να ριμάξει τίποτα


Οχι δεν ρωτησα αλλα το εχω διαβασει

A8hnaios
08-05-13, 22:43
Δε γίνεται τπτ το τραγικό.. Εμένα μου είπαν ότι βγαίνουν πολύ εύκολα χωρίς να γίνουν ζημιές στο αμάξι..

GEORGE BMW 316ci
08-05-13, 22:55
Δε γίνεται τπτ το τραγικό.. Εμένα μου είπαν ότι βγαίνουν πολύ εύκολα χωρίς να γίνουν ζημιές στο αμάξι..

Εγω λεω οτι αν υπαρχει καποια δυσκολια συμφωνα με αυτα που διαβασα ειναι το πισω τζαμι

katsaraios
08-05-13, 23:06
Πισω θελει προσοχη στην εφαρμογη οταν βρεχουν(καθαριζουν) το τζαμι και ποτιζουν απο απροσεξια τα υφασματινα κολωνακια τα οποια μετα φαινονται ξεφλουδισμενα...

Andri
08-05-13, 23:53
Στα 92αρια ξέρει κανείς πόσο πάει το κασέρι ??

160 Πέρυσι το καλοκαίρι, llumar (εκτός παρμπριζ μπροστά..)

NikosE92
10-05-13, 16:48
Εμένα 169 μου παν (Llumar) ....

Aπλά δεν έχω καταλήξει στο titanium ή στο alu dark

Έχει κανείς κάτι από αυτά ?

ntinos
10-05-13, 16:50
Πρεπει καποια στιγμη να παω να βαλω και στον ασσο....

A8hnaios
10-05-13, 19:27
Εμένα 169 μου παν (Llumar) ....

Aπλά δεν έχω καταλήξει στο titanium ή στο alu dark

Έχει κανείς κάτι από αυτά ?

https://www.bmwfans.gr/forum/showpost.php?p=390869&postcount=159

https://fbcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s720x720/954847_4911632184943_1451376208_n.jpg

https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/21271_4911632464950_30199992_n.jpg

dafidack
10-05-13, 19:39
Αυτά είναι τα πιο ανοιχτόχρωμα;

A8hnaios
10-05-13, 19:51
Αυτά μου είπε ότι είναι Ένα νούμερο πριν τα μαύρα(πίσσα)

dafidack
10-05-13, 20:14
Το ακριβως αντιθετο απο αυτο που θελω εγω δλδ!

ntinos
10-05-13, 20:21
Πήγα σημερα το απόγευμα κατα τις 6μιση στη λουμαρ στη Γλυφάδα.













Και ήταν κλειστά. Μέχρι τις 6 έλεγε η ταμπέλα. Αμ δεν γίνεται έτσι προκοπη...

mark e92
10-05-13, 20:32
Καταστροφή ε ?? Αυτό ρώτησες αν γίνεται παντού ??
δλδ θέλω να πω αν κάποια εταιρεία μπορεί να τα βγάλει
δίχως να ριμάξει τίποτα

Βγαίνουν Νικ! Απλά θέλει κόλπο για το πίσω επειδή είναι ευαίσθητες οι αντιστάσεις!
Έχω αλλάξει εγώ σε παλιό μου αμάξι από Alu τέρμα black!

NikosE92
10-05-13, 22:17
Αυτά μου είπε ότι είναι Ένα νούμερο πριν τα μαύρα(πίσσα)

Eπειδή πήγα σήμερα να κλείσω ραντεβού αν είναι ενα νούμερο
κάτω πριν τα πίσσα τότε είναι τα Αlu Dark

Tα Titanium είναι πιο διακριτικό εν ολίγοις λιγότερο μαύρα

Έχω μπερδευτεί .. από τη μία λέω μην είναι τόσο μαύρο
από την άλλη λέω μην είναι τόσο light που να λέω τι τα βαλα:ranting2:

mark e92
10-05-13, 22:26
Το δικό μου πως σου φάνηκε Νικ;
Τα μπροστά είναι titanium.

NikosE92
11-05-13, 00:59
Το δικό μου πως σου φάνηκε Νικ;
Τα μπροστά είναι titanium.

Αδερφέ ούτε που θυμάμαι .. θα σου στείλω Pm για καμιά φώτο

GEORGE BMW 316ci
11-05-13, 02:52
Εγω εβαλα titanium στην γλυφαδα ηταν να βαλω alu light αλλα σκεφτηκα οτι δεν ειμαι και κανενας εγκληματιας να βαλω πολυ μαυρες ισως βαλω φωτο αυριο

fanisk
11-05-13, 06:38
Εγω εβαλα titanium στην γλυφαδα ηταν να βαλω alu light αλλα σκεφτηκα οτι δεν ειμαι και κανενας εγκληματιας να βαλω πολυ μαυρες ισως βαλω φωτο αυριο

Γιατι οσοι βαλαμε alu light πουλαμε πρεζα ή προστασια? 5+ χρονια σε 2 αμαξια με σκουρο χρωμα δεν ειχα ποτε προβλημα με τα φιμε. Ο μονος που βρεθηκε να μου πει για τα φιμε ηταν ενας Ζητας που εκανε σουζες στη παραλιακη και οταν καταλαβε οτι τον εχω παρει απο πισω μου χτυπησε το τζαμι εν κινησει να μου πει να κανω δεξια να με γραψει για φιμε ο καραγκιοζης. Του ειπα θα κανω δεξια αν παμε στο Διοικητη του μετα. Συνεχισε τις σουζες και εφυγε :th_Laie_67-1: Βαλτε αυτο που γουσταρετε πραγματικα και οχι αυτο που δεν θα σας περνουν για μαφιοζο. Οι titanium βραδυ σε φαναρι ειναι αρκετα ανοικτες. Ηλιοπροστασια παρεχουν και οι διαφανες, διακριτικοτητα μονο απο alu light(3Μ) και πανω (αλλες εταιριες αλλα μερικες ειναι τοσο μαυρες που ουτε ο ιδιος δεν βλεπεις).

mark e92
11-05-13, 07:36
Eπειδή πήγα σήμερα να κλείσω ραντεβού αν είναι ενα νούμερο
κάτω πριν τα πίσσα τότε είναι τα Αlu Dark

Tα Titanium είναι πιο διακριτικό εν ολίγοις λιγότερο μαύρα

Έχω μπερδευτεί .. από τη μία λέω μην είναι τόσο μαύρο
από την άλλη λέω μην είναι τόσο light που να λέω τι τα βαλα:ranting2:

Ειδικά εσύ που έχεις οροφή καλό είναι να βάλεις Allu!

GEORGE BMW 316ci
11-05-13, 10:48
Γιατι οσοι βαλαμε alu light πουλαμε πρεζα ή προστασια? 5+ χρονια σε 2 αμαξια με σκουρο χρωμα δεν ειχα ποτε προβλημα με τα φιμε. Ο μονος που βρεθηκε να μου πει για τα φιμε ηταν ενας Ζητας που εκανε σουζες στη παραλιακη και οταν καταλαβε οτι τον εχω παρει απο πισω μου χτυπησε το τζαμι εν κινησει να μου πει να κανω δεξια να με γραψει για φιμε ο καραγκιοζης. Του ειπα θα κανω δεξια αν παμε στο Διοικητη του μετα. Συνεχισε τις σουζες και εφυγε :th_Laie_67-1: Βαλτε αυτο που γουσταρετε πραγματικα και οχι αυτο που δεν θα σας περνουν για μαφιοζο. Οι titanium βραδυ σε φαναρι ειναι αρκετα ανοικτες. Ηλιοπροστασια παρεχουν και οι διαφανες, διακριτικοτητα μονο απο alu light(3Μ) και πανω (αλλες εταιριες αλλα μερικες ειναι τοσο μαυρες που ουτε ο ιδιος δεν βλεπεις).


Εγω ετσι σκεφτηκα προσωπικα, οσοι βαζουν alu σιγουρα δεν ειναι εγκληματιες αλλα δεν μπορω να καταλαβω την μανια να μην φαινεται τιποτα απο μεσα, χρυσο εχουμε μεσα στο αμαξι?Πιστευω οτι δεν ειναι κακο να φαινεσαι ο καθενας βαζει οτι θελει βεβαια.

fanisk
12-05-13, 05:25
Εγω ετσι σκεφτηκα προσωπικα, οσοι βαζουν alu σιγουρα δεν ειναι εγκληματιες αλλα δεν μπορω να καταλαβω την μανια να μην φαινεται τιποτα απο μεσα, χρυσο εχουμε μεσα στο αμαξι?Πιστευω οτι δεν ειναι κακο να φαινεσαι ο καθενας βαζει οτι θελει βεβαια.

Ειναι πολλα τα + του να μη φαινεται σχεδον τιποτα μεσα. Διακριτικοτητα, παρκαρεις σε σκοτεινα σημεια και αφηνεις ενα τσαντακι στο πατακι χωρις να φαινεται, δεν σου κορναρει ο καθε μ@λακας στο φαναρι μολις αναψει πρασινο γιατι δεν ξερει ποιος και πως ειναι αυτος που θα βγει απο μεσα κ.α

Κανεις δεν θα σας πει μαφιοζο επειδη βαλατε φιμε, βαλτε ο,τι γουσταρετε :thumbsup:

NikosE92
12-05-13, 13:52
Ειναι πολλα τα + του να μη φαινεται σχεδον τιποτα μεσα. Διακριτικοτητα, παρκαρεις σε σκοτεινα σημεια και αφηνεις ενα τσαντακι στο πατακι χωρις να φαινεται, δεν σου κορναρει ο καθε μ@λακας στο φαναρι μολις αναψει πρασινο γιατι δεν ξερει ποιος και πως ειναι αυτος που θα βγει απο μεσα κ.α

Κανεις δεν θα σας πει μαφιοζο επειδη βαλατε φιμε, βαλτε ο,τι γουσταρετε :thumbsup:

Φάνη μια φωτογραφία να δω πως είναι και το δικό σου παίζει ?

Από τα πλάγια ίσα να δω τη διαφορά

mark e92
12-05-13, 14:25
Ειναι πολλα τα + του να μη φαινεται σχεδον τιποτα μεσα. Διακριτικοτητα, παρκαρεις σε σκοτεινα σημεια και αφηνεις ενα τσαντακι στο πατακι χωρις να φαινεται, δεν σου κορναρει ο καθε μ@λακας στο φαναρι μολις αναψει πρασινο γιατι δεν ξερει ποιος και πως ειναι αυτος που θα βγει απο μεσα κ.α

Κανεις δεν θα σας πει μαφιοζο επειδη βαλατε φιμε, βαλτε ο,τι γουσταρετε :thumbsup:

Μπορεί να είναι και συνοδευτικο:whistle:

fanisk
12-05-13, 16:00
Φάνη μια φωτογραφία να δω πως είναι και το δικό σου παίζει ?

Από τα πλάγια ίσα να δω τη διαφορά

Μερα.. νυχτα δεν χρειαζεται να ανεβασω :th_Laie_67-1:

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=19472&d=1368367454

vasilis e46
12-05-13, 16:32
Εβαλα τις Alu light πριν 3 χρονια συμφωνα και με τη γνωμη του πωλητη μιας και ηθελα να λυσω το θεμα με την υπερβολικη θερμοκρασια του εσωτερικου τα καλοκαιρια λογω δερματινων καθισματων + οτι το εσωτερικο ειναι μπεζ και εαν εβαζα την titanium δεν θα ειχε μεγαλη διαφορα ειδικα την ημερα.Την ημερα ειναι μια χαρα για τα γουστα μου, το βραδυ ομως ειναι αρκετα σκουρες και εαν θα ξαναεβαζα θα ηταν alu light πισω και τη titanium στα μπροστινα παραθυρα.Προσωπικα το θεωρω οτι καλυτερο τον συνδυασμο αυτο ανεξαιρετως τον χρωματισμο εσωτερικου-εξωτερικου.

NikosE92
12-05-13, 20:15
Eυχαριστώ Φάνη αν και το λογικό ήταν απλά να κοιτάξω στο garage
σου αλλά που μυαλό :whistle:

Εμένα κύριοι πάντως μου είπαν για alu dark και όχι για alu light

Με λίγα λόγια η βαθμίδα πάει ως εξής :
titanium-alu dark- dark ( πίσσα )

ΥΓ μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος
πως alu dark είναι τώρα και όχι alu light. Φοβάμαι μην είναι
πιο σκούρο από αυτο που βλέπω, σε περίπτωση που δεν κάνω λάθος

vasilis e46
12-05-13, 22:52
https://www.llumar.gr/virtualcar/main.htm

Nino
13-05-13, 09:05
ολο το αμαξι 95 ευρω

https://www.deals365.gr/deal.php?id=2657&aff=24

NikosE92
13-05-13, 15:30
https://www.llumar.gr/virtualcar/main.htm

Όντως λάθος δικό μου ... μόλις πέρασα τα Alu lightthumb

mark e92
13-05-13, 15:37
Όντως λάθος δικό μου ... μόλις πέρασα τα Alu lightthumb

Καλοριζικά !!!!!
Να πατησεις γυρω γυρω το πισω τζαμι με μια σπατουλα (πλαστικη) ή και με το χερι !thumb

NikosE92
13-05-13, 15:40
Καλοριζικά !!!!!
Να πατησεις γυρω γυρω το πισω τζαμι με μια σπατουλα (πλαστικη) ή και με το χερι !thumb

Δεν είχε ήλιο σήμερα και λόγω υγρασίας στις άκρες δεν πατήσαν
καλά .. θα πάω σε κάνα 2-3 μέρες να το ολοκληρώσουν

Θα το κανα εγω αλλά είμαι ολίγον αδέξιος και θα τα κάνω ..... :th_Laie_67-1:

mark e92
13-05-13, 15:45
Δεν ειναι κατι δυσκολο τα πατας με το δαχτυλο...

vasilis e46
13-05-13, 16:14
Καλοριζικες..θα τιs καταευχαριστηθεις τον πρώτο καιρό και θα τις εκτιμήσεις τις θερμές ημέρες του καλοκαιριού από την απόδοση του κλιματισμού.Τις πρώτες ημέρες θέλει ήλιο ετσι ώστε να στεγνωσουν καλα.Εμενα μου είχε πει να πάω την άλλη ημέρα από το κατάστημα έτσι ώστε να μου πατήσει τα πλαινα των πίσω παραθύρων στα οποία συσσωρευεται αέρας και κάνει τα λεγόμενα <<μπιμπικια>>.Μπορεις να το κανεις και μόνο σου με τη βοήθεια μιας κάρτας σκληρης.

NikosE92
13-05-13, 16:17
Να σαι καλά Βασίλη-Μάρκο .... δυστυχώς είχε συννεφιά σήμερα εδω, γι αυτό
δεν πρόλαβαν τα παιδιά, να ολοκληρώσουν τα πλαινά ... τώρα με το στέγνωμα,
θα δέσει ... βασικά ήδη άλλο αμάξι έγινε ... καμιά σχέση με το διαφανές
που μόνο sport δεν θύμιζε

fanisk
13-05-13, 16:20
Αλλη μια, alu light.

https://www.bmwfans.gr/forum/attachment.php?attachmentid=19501&d=1368454736

Leonidas_E39
13-05-13, 16:22
Να σαι καλά Βασίλη-Μάρκο .... δυστυχώς είχε συννεφιά σήμερα εδω, γι αυτό
δεν πρόλαβαν τα παιδιά, να ολοκληρώσουν τα πλαινά ... τώρα με το στέγνωμα,
θα δέσει ... βασικά ήδη άλλο αμάξι έγινε ... καμιά σχέση με το διαφανές
που μόνο sport δεν θύμιζε
.

Βαλε καμια φωτογραφια να το δουμε. :warriorsmiley::warriorsmiley:

NikosE92
13-05-13, 16:27
.

Βαλε καμια φωτογραφια να το δουμε. :warriorsmiley::warriorsmiley:

Έλα μην μου λες τέτοια ντρέπομαι χαχα

Θα βάλω το βραδάκι ή αύριο πρωι

Αν και οι σαλονικείς θα το δείτε και στο καφέthumb

mark e92
13-05-13, 16:28
Πρεπει να ανοιξουμε ενα νεο θεμα με φωτο απο φυμε!!!

NikosE92
13-05-13, 16:30
Εγώ ντρέπομαι ... μόνο με pilot βγαίνω φώτο να νιώθω σιγουριά :thumbsup:

GEORGE BMW 316ci
19-05-13, 18:42
Να και οι φωτο που ειχα πει.Στην τελευταια φωτο οπως θα δειτε μου χαραξαν το πισω παραθυρω οταν παιρνανε τα μετρα ,γνωριζεται αν υπαρχει τροπος να το καλυψω?

mark e92
19-05-13, 18:52
Φιλε Γιώργο δυστυχώς εκει κάνανε μα....... χάραξαν το τζάμι με την φαλτσέτα οταν κόβανε την μεμβράνη:thumbsdown:
ΔΕΝ μπορείς να κάνεις τιποτα...

GEORGE BMW 316ci
19-05-13, 18:58
Φιλε Γιώργο δυστυχώς εκει κάνανε μα....... χάραξαν το τζάμι με την φαλτσέτα οταν κόβανε την μεμβράνη:thumbsdown:
ΔΕΝ μπορείς να κάνεις τιποτα...

Μαλιστα αυτα ειναι .:gun_bandana:

fanisk
19-05-13, 18:58
Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τους το σπασεις στο κεφαλι και να παρεις τα λεφτα απο τη θραυση κρυσταλλων. Σε ποιον το πηγες?

mark e92
19-05-13, 19:00
Πολυ απλα θα κανει το κολπο με την θραυση ...
(Φανη ολο ιδέες εισαι!!!!!)

fanisk
19-05-13, 19:02
Πολυ απλα θα κανει το κολπο με την θραυση ...
(Φανη ολο ιδέες εισαι!!!!!)

:th_Laie_67-1:

GEORGE BMW 316ci
19-05-13, 19:08
Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τους το σπασεις στο κεφαλι και να παρεις τα λεφτα απο τη θραυση κρυσταλλων. Σε ποιον το πηγες?

Πλακα πλακα φταιχνεις κατι και μετα ξενερωνεις,σωστο και αυτο που λές χχχαχαχαχα.lumar γλυφαδα.

GEORGE BMW 316ci
19-05-13, 20:21
https://https://www.filisglass.com/booking.asp Κατι βρηκα

fanisk
19-05-13, 20:26
Πλακα πλακα φταιχνεις κατι και μετα ξενερωνεις,σωστο και αυτο που λές χχχαχαχαχα.lumar γλυφαδα.

Το εδειξες στον Ιβαν? Τι ειπε?

GEORGE BMW 316ci
19-05-13, 20:31
Το εδειξες στον Ιβαν? Τι ειπε?


Σημερα το ειδα που καθαρισα το αυτοκινητο γιατι ειχε πεσει και βροχη με χωμα και δεν το ειχα προσεξει.Αλλα και να παω τι να μου πει

fanisk
19-05-13, 20:35
Σημερα το ειδα που καθαρισα το αυτοκινητο γιατι ειχε πεσει και βροχη με χωμα και δεν το ειχα προσεξει.Αλλα και να παω τι να μου πει

Να πας να του το δειξεις, δεν ειναι ******ς ισως παραδεχτει το λαθος τους. Η ζημια εγινε απο αυτους οταν επαιρναν τα μετρα, ετσι φαινεται απο τις φωτο τουλαχιστον. Λιγο πιο πισω και πανω απο τον Ιβαν εχει carglass, κανονιστε μεταξυ σας ποιος θα καλυψει τη ζημια. Κανονικα πρεπει αυτοι, αλλιως σπαστο γιατι σου εκλεψαν ενα τσαντακι που ειχες ξεχασει στο αμαξι, και δεν το ξερεις :th_Laie_67-1:

NikosE92
19-05-13, 20:36
Το δικό μου απότελεσμα ...
Βy the way τι παρκαρισματάρα έκανα :thumbsup:

GEORGE BMW 316ci
19-05-13, 20:42
Το δικό μου απότελεσμα ...
Βy the way τι παρκαρισματάρα έκανα :thumbsup:


Ωραιο εργαλειο.Θα δω τι θα κανω

Nikos320
19-05-13, 21:32
Για alu light δεν φαίνονται πολύ μαύρα???

NikosE92
19-05-13, 22:03
Για alu light δεν φαίνονται πολύ μαύρα???

Aπό μακριά .... σε κοντινή απόσταση διακρίνεσαι μέσα
Αν δεις από το παρμπρίζ φαίνεται πολύ καθαρά το παράθυρο
του συνοδηγού

Κοίτα είναι και στον άνθρωπο όπως αρέσει το καθένα
Με το titanium πάντως μέρα σαν να μην έχεις θα ναι

Nikos320
19-05-13, 22:08
Οκ φίλε και πάλι ευχαριστώ,άρα μες την εβδομάδα πάω για alu light και θα σας πω απόψεις μετά!!!

NikosE92
19-05-13, 22:18
Οκ φίλε και πάλι ευχαριστώ,άρα μες την εβδομάδα πάω για alu light και θα σας πω απόψεις μετά!!!

Εγώ φιλαράκο για titanium πήγαινα ... θέλω το αμάξι να φαίνεται
όσο πιο πολιτικό γίνεται, ακόμα και στα ρούχα κλασικά ντύνομαι


Μόλις το δεις το alu light να κάθεται στο αμάξι σου, θα πεις καλά
έκανα ... και μένα τα παιδιά από το forum μου αλλάξαν γνώμη
Ο fanis και ο Μάρκος για την ακρίβεια

Nikos320
19-05-13, 22:25
Ανυπομονώ να τις βάλω,πάντως ένα πράγμα που χαίρομαι σε αυτό το forum είναι ότι το 90% τον ατόμων εδώ είναι άτομα τα οποία και βοηθάνε και συμβουλεύουν κάποιον που δεν γνωρίζει,χωρίς ειρωνεία κτλ....σπέσιαλ thanks και από εμένα στον Μάρκο...

dafidack
24-05-13, 08:40
Αυτες τις ξερει κανεις?Τις εχετε τοποθετησει?
https://www.groupon.gr/deals/larisa/Xantis-Auto-Protection/21891915

:think:

Cobalt
24-05-13, 12:16
Το δικό μου απότελεσμα ...
Βy the way τι παρκαρισματάρα έκανα :thumbsup:


καλά γραψίματα.... :thumbsup: